Басейни Зруби Сауни Каміни
м. Запоріжжя,
пр. Металургів, 21
Басейни Зруби Сауни Каміни
м. Запоріжжя,
пр. Металургів, 21
UKR
Інфрачервона сауна

Будівництво інфрачервоних саун
під ключ

Проєктування. Дизайн. Будівництво
Монтаж. Обслуговування

Інфрачервона сауна - продаж установка в Запоріжжі

Компанія «Акватерм» -  Запоріжжя пропонує Вашій увазі
інфрачервоні сауни (інфрачервоні кабіни) продаж та встановлення в Запоріжжі

 

 

 

Інфрачервоні кабіни TYLO
кабіни преміум класу, зроблені у Швеції!


На українському ринку обладнання для саун інфрачервоні кабіни шведського виробника TYLO з'явилися нещодавно, проте порівняно швидко зарекомендували себе виключно з позитивного боку, отримавши чимало захоплених коментарів.

Інфрачервоні кабіни від TYLO виготовляються з дотриманням вимог найвищих стандартів якості та безпеки, що дає можливість запропонувати споживачеві інноваційний, багатофункціональний надійний продукт, що задовольняє запити найвибагливішого користувача.

Шведські ІЧ Кабіни  TYLO – виготовляються на новітньому устаткуванні з використанням високоякісних комплектуючих. У виробництві кабін Компанія TYLO застосовує лише найкращі породи деревини та якісну фурнітуру.
 

Завантажити каталог  ІК кабіни TYLO >>>  (pdf – 1,1 Мб)

 

Матеріали оздоблення та обладнання інфрачервоної сауни

В якості матеріалів обробки  ІК кабіни виробником можуть пропонуватися різні матеріали деревних порід, але найоптимальнішим матеріалом є канадський кедр.  Сам по собі канадський кедр має природні антисептичні властивості (смола канадського кедра - природний антисептик), що дуже важливо в умовах невисоких температур ІЧ кабіни, на відміну від високих температур у російській та фінській парній, де висока температура є сама по собі засобом дезінфекції та знезараження шкідливих бактерій.
 

Залежно від обраної комплектації кабіна інфрачервоної сауни може бути обладнана яку стандартній комплектації, так і додатковим набором опціональних функцій.


Інфрачервона сауна від "Акватерм" - Запоріжжя – це стиль, надійність, комфорт, високі технології та Ваше довголіття. Все обладнання для ІЧ саун сертифіковано в Україні.

 

 

Проєктування, встановлення, будівництво інфрачервоної сауни у Запоріжжі