Басейни Зруби Сауни Каміни
м. Запоріжжя,
пр. Металургів, 21
Басейни Зруби Сауни Каміни
м. Запоріжжя,
пр. Металургів, 21
UKR
Димарі

Димарі з нержавіючої сталі

Проєктування. Дизайн. Будівництво
Монтаж. Обслуговування

Компанія "Акватерм" - Запоріжжя пропонує Вашій увазі ефективні та надійні системи димоходів із нержавіючої сталі.
 

Димар є невід'ємною частиною будь-якого опалювального обладнання, де застосовуються паливні печі різних конструкцій, що працюють як на твердому, так і рідкому паливі.

Будь-який димар є відповідальною конструкцією, яка відповідає за итяжку та видалення продуктів згоряння безпосередньо від паливних печей, камінів, котлів та іншого опалювального обладнання.
Продаж димоходу з нержавіючої сталі

НАДІЙНО! БЕЗПЕЧНО! ЕФЕКТИВНО!


Вибір неякісного обладнання димоходу, помилки монтажу димоходу неминуче призводять до таких наслідків як задимлення приміщення, виникнення зворотної тяги і навіть пожежі. Вибираючи "свій димар" пам'ятайте, головне для димаря це безпека, що випливає з його якості конструкції та довговічності.
   

В даний час можна зустріти димарі різних конструкцій і форм, зведених за традиційною технологією з цегли, пластикові та керамічні димарі (шамот - обпалена глина), димарі з нержавіючої сталі і навіть димарі з термостійкого скла.  Звичайно, час не стоїть на місці, і сучасні технології впевнено замінюютьстарі та традиційні способи пристрою димаря. Кожна система димоходів має свої переваги та недоліки, однак у будь-якій категорії завжди є свої лідери.


Востаннє особливою популярністю користуються димарі з нержавіючої сталі.  Сталеві димарі мають низку незаперечних переваг перед своїми сучасними конкурентами, не кажучи вже про цегляні димарі, які залишаються в історії. Такі сучасні матеріали як кераміка і пластик, безперечно, є гарним матеріалом для влаштування конструкції димовидалення, але й звично на відміну від нержавіючої сталі мають свої істотні недоліки, такі як крихкість, трудомісткість монтажу та обмежений термін служби.


Особливою популярністю користуються димоходи з нержавіючої сталі при облаштуванні:


Переваги димоходу з нержавіючої сталі:
 

 • простота встановлення
 • невелика вага (не потребує облаштування
  додаткового фундаменту для монтажу
  димоходу з нержавіючої сталі)
 • високі експлуатаційні характеристики
 • пожежна безпека
 • довговічність
 • має естетичний вигляд
 • зручний в обслуговуванні
 • легко ремонтується шляхом заміни модулів

Система димоходу з нержавіючої сталі складається з модульних елементів, які стикуються між собою безпосередньо на місці проведення монтажу. Модулі сталевого димаря стандартних форм та типорозмірів виготовляються у заводських умовах. Всі елементи сталевих  систем димоходу мають оптимальний круглий переріз (з погляду аеродинаміки), що виключає локальні завихрення потоків газів, що ускладнюють роботу димоходу.

Димоходи з нержавіючої сталі поділяються на дві основні категорії:

 • одностінні димарі
 • двостінні димарі


Одностінні елементи димоходу з нержавіючої сталі, як правило, застосовуються для використання всередині приміщень та для відновлення (переобладнання) цегляного димоходу.


Двостінні димарі
застосовуються для зведення зовнішніх і окремих від комунікацій димовідведень.
Простір між стінками двостінного модуля заповнюється теплоізоляцією з негорючого базальтового матеріалу високої якості. Повітря всередині такої труби швидко прогрівається і дозволяє за короткий проміжок часу підняти температуру в димарі вище точки роси, що у свою чергу перешкоджає утворенню конденсату в системі димоходу і в цілому вирішує проблему конденсації газів, що виводяться.

Двостінні елементи димоходу виготовляються типу:

- нержавіюча сталь в нержавійці (маркування - н/н)
- нержавіюча сталь в оцинковці  (маркування - н/оц)

 

Димоходи з нержавіючої сталі рекомендовані для експлуатації у приватних житлових будинках, офісних приміщеннях, складах та на промислових об'єктах. Такі димарі відповідають усім санітарним нормам та вимогам пожежної безпеки на найвищому рівні. Сталеві димарі також використовують для обладнання низько- та високотемпературних котлів, твердопаливних теплогенераторів з робочою t° газів 600-900°С. Термін служби димоходу з нержавіючої сталі складає до 10-ти років.
 

Доступна ціна, відмінні споживчі властивості, довговічність експлуатації та простота в обслуговуванні завоювали визнання сталевих димоходів та високу популярність на будівельному ринку, як середнього класу, так і VIP споживача.

Компанія "Акватерм - Запоріжжя" здійснює продаж та монтаж димоходів з нержавіючої сталі, які знайшли своє широке застосування при будівництві та реконструкції заміських будинків, котеджів, влаштуванні котелень, лазень и саун.


Димохід від Компанії "Акватерм" – Надійно! Безпечно! Ефективно!

У пошуках ефективної та надійної системи димаря скористайтеся можливістю отримати безкоштовну консультацію нашого фахівця. Грамотна консультація допоможе Вам уникнути багатьох проблем та вирішити питання пристрою димаря найоптимальнішим для Вас способом.
 

Модулі системи димоходу з нержавіючої сталі

 

1. Грибок -  верхня частина системи димоходу із нержавіючої сталі. Грибок виконує захисну функцію димоходу від проникнення опадів (дощ, сніг), листя дерев, великого сміття, птахів.

2. Дефлектор - застосовується для посилення тяги димоходу за рахунок аеродинамічного ефекту пристрою, також виконує захисну функцію аналогічно "грибку".

3. Насадка верхня - захист сталевого димаря від проникнення вологи в теплоізоляційний шар вертикального каналу системи димовідведення.

4. Хомут для розтяжок - стяжне кільце для кріплення конструкції розпірок, застосовується при монтажі сталевого димаря вище за рівень покрівлі більш ніж на 3 метри від рівня козирка.

5. Кільце ущільнення - гідроізоляція місця стикування модулів димоходу з нержавіючої сталі, що проходять через покрівлю.

6. Ущільнення покрівлі - поділ перекриттів покрівлі для запобігання проникненню вологи в приміщення через вхідні отвори до даху.

7. Хомут стяжний - ущільнює та жорстко фіксує в місці стикування елементи димоходу з нержавіючої сталі.

8. Кріпильні елементи -  несуча конструкція, опорний майданчик, наскрізний майданчик монтажний, кронштейн стіновий.

9. Труба сталевого димоходу - основний елемент системи димоходу з нержавіючої сталі.

10. "Ревізія" (вичистка) - службовий модуль, використовується для технічного обслуговування димоходу (огляд та очищення димоходу фізичним шляхом, видалення сажі).

11. Заглушка - знімний елемент модуля "Вичистки (Ревізії)" - забезпечує доступ для технічного обслуговування стольного димаря через оглядове вікно "Ревізії".

12. Трійник - використовується підключення елементів обслуговування димоходу з нержавіючої сталі та відведення диму.

13. Збірник конденсату застосовується для видалення утворень конденсату з димоходу. Встановлюється у нижній точці сталевого димаря.

14. Кільце ущільнення - елемент гідроізоляції місця проходження димоходу через стіну.

15. Декоративний лист з нержавіючої сталі - виконує декоративну та захисну функцію (ізолює труби сталевого димоходу від стіни будівлі та елементів внутрішньої та зовнішньої обробки приміщення).

16. Насадка нижня - захист від проникнення вологи в теплоізоляційний шар димоходу з нержавіючої сталі.

17. Шибер - регулятор інтенсивності димоходу. 

18. Коліно (Відвід) - рукав повороту димоходу в потрібному напрямку.


19. Перехід (перехідник) -  застосовується як перехідник для стикування елементів димоходу та опалювального обладнання, що має різний переріз і форми. (перехід із кола на прямокутник, із кола на коло різного діаметра)