Басейни Зруби Сауни Каміни
м. Запоріжжя,
пр. Металургів, 21
Басейни Зруби Сауни Каміни
м. Запоріжжя,
пр. Металургів, 21
UKR
Осушувачі повітря

Осушувачі повітря для басейну,
СПА комплексу

Проєктування. Дизайн. Будівництво
Монтаж. Обслуговування

Система осушення повітря для басейну є однією з найважливіших технологічних систем будь-якого басейну закритого типу, будь то невеликий басейн у частому домоволодінні або басейн великого спортивного комплексу, адже ще ніхто не скасовував закони фізики, і зокрема процес природного випаровування води та утворення конденсату.

Кліматичні системи осушення повітря забезпечують комфортні умови для відвідувачів басейну, а також покликані  забезпечити довговічну службу басейну, приміщення басейну та його обладнання, адже основна проблема, властива для плавальних басейнів закритого типу, це конденсація парів вологи та висока відносна вологість повітря.
 

Процес випаровування вологи в приміщенні басейну відбувається безперервно. Звичайно, залежно від інтенсивності використання басейну, інтенсивність випаровування та утворення конденсату може мати різні значення та не має стабільної величини. Основне випаровування вологи відбувається. з поверхні води басейну, вологу випаровує мокра підлога по периметру басейну, і навіть вологі тіла купаючих роблять свій внесок у "загальну справу" створення підвищеної вологості у приміщенні закритого басейну.


Обсяги випаровування залежать від загальної величини поверхні випаровування (дзеркала води басейну), температури води басейну, загальної вологості в приміщенні, температури повітря всередині приміщення і зовнішньої температури навколишнього повітря. Волога, що випаровується, неминуче конденсується і випадає у вигляді крапель на горизонтальних і похилих поверхнях.
 

Надлишок конденсату та підвищена вологість створюють несприятливі, і навіть агресивні кліматичні умови для приміщення та технологічного обладнання басейну, утворюючи конденсат на холодних конструкціях комплексу басейну, що в свою чергу призводить до промокання стін, корозії металевих конструкцій та  руйнування внутрішньої обробки приміщення басейну. Такий мікроклімат з часом призводить до повної чи часткової непридатності експлуатації комплексу басейну та його обладнання.

Більше того, підвищена вологість створює сприятливі умови для розвитку хвороботворних бактерій,  вони є головною причиною різних захворювань людини, утворення плісняви, синяв та інших небажаних для людини форм життєдіяльності.

 

Звичайно, повністю виключити випаровування з поверхні води просто неможливо, але знизити рівень вологості повітря в приміщенні критого басейну до оптимальної величини можливо за допомогою місцевого осушувача повітря для басейну.

Осушувачі для басейнуБудь-який басейн критого типу має свої індивідуальні конструктивні особливості, різну площу поверхні випаровування, внутрішні та зовнішні фактори, що впливають на загальний кліматичний фон усередині приміщення басейну, та для вирішення питання створення ідеального рівня вологості не існує загального інженерного рішення. У кожному конкретному випадку необхідне своє індивідуальне технічне рішення системи осушення повітря, яке залежить від сукупності всіх умов освіти вологості, теплових потоків та наявності вентиляційних комунікацій. Проте, задля справедливості, необхідно зазначити, що осушувачі повітря для басейну як самодостатнє кліматичне обладнання, досить ефективно вирішують проблеми надмірної вологості в приміщенні басейну закритого типу.

 

 

За час своєї діяльності компанія "Акватерм-Запоріжжя" звела не один десяток басейнів критого типу і наша багаторічна практика наполегливо свідчить про те, що
боротися з вологою в басейнах шляхом класичних вентиляційних систем (припливно-витяжна вентиляція) сьогодні неефективним, єдиним вірним і дійсно ефективним рішенням є встановлення осушувача повітря для басейнів.

 

Продаж та монтаж осушувачів повітря для басейну

 

Компанія «Акватерм-Запоріжжя» виконує розрахунок, проєктування та монтаж системи осушення повітря для басейну у Запоріжжі. Монтаж обладнання осушення повітря здійснюється за участю професійних бригад, які мають великий досвід роботи в галузі кліматичного та вентиляційного обладнання.
 

Монтаж осушувачів повітря для басейну в Запоріжжі

Монтаж кліматичної системи - осушувач повітря басейну вимагає наявності професійного обладнання та кваліфікованого персоналу. Якість монтажних робіт визначає ефективність, безвідмовність та довговічність системи осушення повітря Вашого басейну.

 

Переваги осушувача повітря для басейну

  • висока продуктивність
  • тиха робота
  • ручні та автоматичні налаштування
  • автоматично підтримує рівень вологості  
  • інтеграція у дизайн приміщення
  • самодостатня, автономна кліматична система
гідності осушувача для басейну

Завдяки своєму стильному дизайну осушувачі повітря для басейнів будуть служити не тільки ефективним пристроєм, який вирішує всі проблеми вологого повітря, але й займе гідне місце як стильний елемент декору Вашого басейну.

Різноманітність пропозицій щодо потужності та продуктивності, різноманітність форм, колірних та дизайнерських рішень, дозволяють знайти оптимальну конфігурацію осушувача повітря для будь-якого басейну закритого типу.

Осушувачі для басейну інтуїтивно зрозумілі та прості в управлінні, потужна функціональність відрізняється різноманіттям ручних налаштувань та наявністю автоматичних режимів управління.

 

Принцип дії осушувача повітря

За принципом своєї дії осушувачі повітря басейнів принципово не від звичайних осушувачів повітря, тобто конденсація вологи здійснюється при зіткненні повітря, що випаровується з охолодженою поверхнею радіатора обладнання. На випарник (радіатор зі зниженою температурою) за допомогою вентилятора подається вологе повітря з приміщення басейну, що обслуговується, який різко охолоджується з виділенням конденсату, який стікає в спеціальний контейнер всередині конструкції осушувача, або видаляється дренажним способом. Далі осушене повітря подається на конденсатор, підігрівається до заданої температури, і надходить назад у приміщення.