Басейни Зруби Сауни Каміни
м. Запоріжжя,
пр. Металургів, 21
Басейни Зруби Сауни Каміни
м. Запоріжжя,
пр. Металургів, 21
UKR
Бетонні чаші

Басейни із залізобетонною чашею

Проєктування. Дизайн. Будівництво
Монтаж. Обслуговування
Компанія «Акватерм Запоріжжя» пропонує професійні послуги
з проєктування та будівництва басейнів із залізобетонною чашею

 

Будівництво басейну – дуже відповідальний та досить трудомісткий захід. Дотримання технології будівництва басейну, незалежно від розмірів та призначення, є запорукою високої якості басейну та впевненості в тому, що експлуатація басейну не принесе неприємних сюрпризів.

Найдовговічніший та практичніший басейн – це, безумовно, басейн із залізобетонної чаші. Термін експлуатації такого басейну практично не обмежений. Тільки технологія будівництва басейну із залізобетонною чашею дає можливість надати йому будь-якої форми. Крім цього, такий басейн можливо обробити декоративними матеріалами (мозаїкою, плиткою, лайнером – армованою плівкою з ПВХ-напиленням).
 

Переваги басейнів із залізобетонною чашею

До незаперечних переваг басейну з бетону можна віднести:

  • Тривалий термін експлуатації (майже не обмежений);
  • Свобода у виборі габаритних розмірів та конфігурації майбутнього басейну;
  • Можливість оснастити басейн складними системами очищення води та іншим додатковим обладнанням, таким як протитечії, стіновий масаж і т.п.;
  • Широкий вибір оздоблювальних матеріалів;
  • Можливість будівництва у місцях з високим рівнем підземних вод.

 

Види залізобетонних басейнів

Залежно від способу забору води на фільтрацію басейни поділяються на скіммерні та переливні.
 

Скіммерний басейн – це басейн, у якого верхній шар води забирається через спеціальний пристрій – скіммер. Потім ця вода очищається, при необхідності підігрівається і надходить назад у басейн через систему форсунок. Рівень води в басейнах такого типу на кілька сантиметрів нижче за борт басейну. Такий басейн простіше переливного за насичення обладнанням, а також з  конструктивної точки зору, що суттєво відбивається на його вартості у бік здешевлення.

За типом пристрою та способом монтажу скіммерні системи басейнів бувають:

  • із вбудованими скіммерами
  • з навісними скіммерами

Системи водозабору на базі вбудованих скіммерів встановлюються безпосередньо в бетонну чашу. Як правило, виготовлення отворів та встановлення закладних елементів скіммерної системи відбувається ще на етапі будівництва бетонної чаші басейну. Звичайно, установка скіммерів вбудованого типу може бути здійснена і на етапі експлуатації басейну, але в цьому випадку потрібно бути готовим до технологічного порушення монолітної гідроізоляції та руйнування оздоблювального шару чаші басейну.


навісний скіммер для басейну в Запоріжжі Навісний скіммер - це зовнішній самодостатній пристрій водообміну води в басейні, що включає систему водозабору і систему повернення очищеної води, а також можливість підключення донного пилососа для підводного прибирання поверхні басейну.

Система навісних скіммерів застосовується для будь-яких типів басейнів, але в першу чергу оптимальна для вже побудованих басейнів. Застосування навісного скіммера дозволяє відмовитися від виготовлення отворів у готовій бетонній чаші, що порушують монолітну гідроізоляцію чаші басейну та руйнування декоративного шару оздоблення.


Переливний басейн – це басейн, в якому потік чистої води витісняє забруднену воду в переливний жолоб, що знаходиться по периметру басейну, а вже з жолоба вода надходить у накопичувальний бак, після чого забруднена вода забирається насосом для фільтрації і якщо треба підігріву. В басейні цього виду рівень води, як правило, знаходиться на рівні підлоги навколо басейну.