Басейни Зруби Сауни Каміни
м. Запоріжжя,
пр. Металургів, 21
Басейни Зруби Сауни Каміни
м. Запоріжжя,
пр. Металургів, 21
UKR
Аксесуари для комфорту

Аксесуари для басейну - КОМФОРТ
І БЕЗПЕКА

Проєктування. Дизайн. Будівництво
Монтаж. Обслуговування
Ексклюзивні вироби з нержавіючої сталі, сходи для басейнів, штучний водоспад, донний гейзер, зустрічна течія, стіновий гідромасаж, придадуть Вашому басейну неповторний вигляд і справлять незабутнє враження на будь-якого його відвідувача, навіть із вишуканим смаком.


Компанія «Акватерм» пропонує у Запоріжжі додаткове обладнання
для безпеки та облаштування комфортного відпочинку у стаціонарних басейнах.
 

Кампанія "Акватерм" виробляє на базі власних виробничих площ аксесуари та обладнання для басейнів із нержавіючої сталі. Аксесуари для басейнів виготовляються як стандартних типо-розмірів, так і за індивідуальними технологіями, кресленням, наданим Замовником.

Ми виготовимо ексклюзивно для Вас із нержавіючої полірованої сталі: витончений шийний водоспад, зручні сходи для басейну, поручень елегантний пристінний або для римських сходів, захисна огорожа для басейну, враховуючи всі Ваші побажання та конструктивні особливості Вашого басейну.

Аксесуари для комфорту з нержавіючої сталі:

Сходи  для басейнів

Сходи, мабуть, є найнеобхіднішим і навіть обов'язковим атрибутом будь-якого басейну. Важко уявити собі басейн без блиску полірованих сходів або масивного сходового маршу, що гордо йде під воду, у формі "Римських сходів", обрамленого витонченими поручнями.

Сходи для басейну типу "Римські сходи" у конструкції басейну із залізобетонною чашею, виготовляються шляхом монолітного лиття бетону та мають бути розраховані ще на етапі проєктування всієї конструкції басейну. "Римські сходи" у басейнах з пластиковою чашею є продовженням та невід'ємною частиною самої чаші пластикового басейну, який виготовляється на виробництві у заводських умовах.

Сходи для басейну навісного типу та пристінні поручні можуть бути встановлені для басейнів будь-якого типу конструкції та на будь-якому етапі будівництва та експлуатації басейну.

Сходи для басейну з нержавіючої сталі Навісні сходи для басейну являє собою міцну, високоякісну конструкцію, виконану з круглого профілю діаметром 43 мм, нержавіючої сталі класу AISI-304 (нержавіюча сталь з полірованим покриттям, що володіє властивостями довговічності та високої стійкості до корозії). Сходи мають протиковзкі сходини з тієї ж сталі. У комплекті зі сходами поставляються   кріплення для монтажу сходів у бетонний басейн.

Розмір та конструкційні особливості сходів залежать, власне, від глибини басейну та його призначення. Як правило, для басейнів замовляють сходи не більше ніж на 5 ступенів. Хоча останнім часом, все частіше, замовники хочуть бачити у своєму басейні сходи, виконані на індивідуальне замовлення.

Компанія "Акватерм- Запоріжжя" має в арсеналі своїх пропозицій найширший діапазон розмірів і форм сходів для басейну, здатних задовольнити будь-який навіть найвишуканіший смак.
 

Поручні для басейну (пристінні поручні)

Пристенні поручні для басейнуПристінні поручні для басейну з нержавіючої сталі відіграють не тільки естетичну роль, але й чудово справляються зі своєю функціональною складовою - безпека та зручність при спуску у воду та виході з басейну, підтримці відпочиваючих на воді. Для безпечної експлуатації сходів "Римських сходів" використовують поручні спеціальної конструкційної форми.

Поручні з нержавіючої сталі кріпляться безпосередньо до самої чаші і борту басейну.

Повторюючи прямі та вигнуті контури форми чаші басейну, поручні надають закінченого вигляду всьому інтер'єру басейну.
 

Компанія "Акватерм" виготовляє в Запоріжжі поручні нержавіючі найрізноманітніших форм і розмірів: вигнуті, закруглені з малим і великим "виносом", реалізовані різні дизайнерські ідеї будь-якого рівня складності.

 

Водоспади для басейну

Хто не мріє про свій "райський куточок", де весь простір наповнений чарівними звуками води, що ллється? Де можна усамітнитися під звуки природи зі своїми думками та розслабитися душею та тілом чи розділити свою радість зі своїми близькими, насолоджуючись казковим виглядом маленького водоспаду. Адже для реалізації цієї мрії всього небагато -  не мало, потрібно звернутися до компанії "Акватерм", і ми Вам допоможемо!
 

Компанія "Акватерм" пропонує у Запоріжжі обладнати Ваш басейн чудовим творінням рук людських – штучним водоспадом.

Водоспад для басейну від компанії "Акватерм-Запоріжжя" займе гідне місце у Вашій персональній акваторії та підкреслить індивідуальний стиль Вашого басейну.


Вода, що стікає, ледь чутним струмком або шум бурхливого потоку водоспаду, здатні надати басейну свій неповторний характер. Витончені вигини конструкції водоспаду та милозвучне дзюрчання води, що падає з водоспаду, зроблять його справжньою окрасою будь-якого басейну.

Водоспад для басейну з нержавіючої сталіВодоспад для басейну, безперечно, має потужний терапевтичний ефект. Подібно до своїх аналогів природного водоспаду - штучні водоспади несуть усім, хто доторкнеться до них, невичерпний заряд енергії, натхнення, красу та здоров'я.

Кілька хвилин приємної процедури під легким струменем водоспаду і Ви на цілий день отримаєте заряд бадьорості та енергії, зніміть стрес та покращите свій настрій.

Падаючий потік води на шию та плечі, одночасно надає ефект масажної дії та релаксації. Водоспадний масаж зніме біль у м'язах, що ниє, і вже через пару хвилин приємних процедур Ви забудете про свою втому.

Конструктивні особливості та форми  водоспаду для басейну

Широкий модельний ряд та різноманітність форм та розмірів дозволить фахівцям Компанії "Акватерм - Запоріжжя" з легкістю підібрати або виготовити за індивідуальними кресленнями водоспад, що ідеально вписується в архітектуру Вашого басейну. Конструктивно всі водоспади для басейну відрізняються шириною, висотою падіння та інтенсивністю падіння води (потужність потоку води водоспаду залежить від продуктивності насоса).

Водоспади для басейнів є високоміцною декоративною формою, виготовленою з полірованої нержавіючої сталі марки 12x18 H10T (AISI321) від провідних виробників Італії та Німеччини.

Сучасні технології виробництва та обробки металів дозволяють фахівцям Компанії "Акватерм" виготовляти декоративні конструкції водоспадів для басейну різних геометричних форм та розмірів. Поверхня конструкції може бути виконана як у дзеркальному, так і у матовому варіанті.

 


 

Устаткування для комфорту


Зустрічна течія - протитечія

У Вас немає можливості побудувати 20-метровий басейн, але Ви хочете щодня влаштовувати запливи на далекі дистанції? Є ефективне рішення …  Встановіть пристрій зустрічного потоку (перебігу) і перетворите свій басейн на нескінченну плавальну доріжку. Протитечі води великої продуктивності нададуть Вам можливість занять спортивним плаванням, а протитечії середньої та малої продуктивності можна використовувати як додаткову систему гідромасажу.

Зустрічна течія в басейні
 

Обладнання "зустрічної течії" перетворить Ваш плавальний басейн на ігристий потік води, змушуючи повітря і воду рухатися на високій швидкості в потрібному напрямку, створюючи при цьому зустрічний перебіг спрямованої дії з регульованою силою опору потоку.

Гідросистема зустрічної течії може бути встановлена ​​практично в будь-якому басейні, але особливо актуально встановлення такого обладнання для малогабаритних басейнів.

 


Як вибрати пристрій протитечії для басейну?


Для того, щоб визначитися за якими критеріями вибрати "правильне" обладнання зустрічної течії для Вашого басейну необхідно розібратися з чого воно складається і яке буває обладнання.
 

Компанія "Акватерм" пропонує в Запоріжжі велику різноманітність модельного ряду пристроїв зустрічного потоку, різної продуктивності (потужності насосів), з декоративними панелями з нержавіючої сталі та пластику, з підсвічуванням або без неї. Ми підберемо оптимальну конфігурацію обладнання, яке органічно впишеться в будь-який інтер'єр Вашого басейну.


Весь модельний ряд обладнання "протоку для басейнів"
представлений двома основними типами пристроїв:

  • стаціонарні протитечі
  • начіпні протитечі

СТАЦІОНАРНІ ПРОТИПОТІКИ (вбудовуване обладнання) - монтаж передбачається на етапі проєктування, установка проводиться в заставні елементи в борт чаші басейну.

Лицьова панель пристрою ергономічної форми, оформленої в сучасному стилі, встановлюється в борт басейну на висоті 20-25 см від верхнього рівня води. Панель може бути виконана з удароміцного пластику або матеріалів, що володіють не тільки підвищеною міцністю, але і відповідають найвищим естетичним вимогам: полірованої нержавіючої сталі або полірованої бронзи, покритої сплавом з нікель-кадмію. Найкрасивіші, практичні, довговічні і найдорожчі панелі виготовляються з бронзи.

Заставні частини обладнання протитечії з'єднуються з насосом спеціальними еластичними вставками, які оберігають заставні елементи від вібрацій, компенсуючи резонансні явища, спричинені роботою потужного насоса.

Звичайно, найважливіша складова обладнання "зустрічної течії" - це насос. Від насоса залежить потужність та продуктивність всієї системи протитечії (швидкість течії та ширина водного потоку). Насос та заставна арматура стаціонарних протитоків може бути виготовлена ​​з нержавіючої сталі або бронзи. Дорогі моделі протитоків складаються з обладнання, виготовленого саме з бронзи, адже БРОНЗА є безумовним лідером серед своїхи "конкурентів" (сталь, нержавіюча сталь), і перевершує їх за всіма фізико - технічними характеристиками.
 

пристрій протитечії в басейні


Протитечі, що вбудовуються, у свою чергу поділяються на:

  • одноструминні
  • двоструминні

Відповідно, на лицьовій панелі розташована одна або дві форсунки для подачі води. Одноструменевим потоком зустрічної течії може скористатися тільки одна людина (другому просто не вистачить ширини потоку), з більш потужним, двоструменевим, з протитечією можна вже "боротися" удвох.


Найбільш "просунуті моделі" стаціонарної протитечії обладнані пристроєм регулювання потужності потоку води та пристроєм регулювання повітряного потоку (за наявності спеціального клапана).


НАВІСНІ ПРОТИТОКУ, встановлюються без порушення цілісності конструкції чаші басейну на борту вже діючого басейну.

навісний пристрій протитечіїКорпус навісної установки протитечії виготовляється з особливо-міцного пластику (поліефірне волокно, армоване скло волокном). Корпус навісної протитечії можна використовувати як тумбу для стрибків у воду (верхня частина корпусу покрита спеціальним протиковзким покриттям).

Потужність установки навісної протитечії трохи нижче установки стаціонарної протитечії, але при цьому, Ви всеодно можете повноцінно насолоджуватися боротьбою із зустрічною течією. Звичайно ж, у порівнянні зі стаціонарними установками протитечії, навісні моделі обмежені у своїх технічних можливостях.
 

Гідросистема "зустрічного потоку" стане чудовим доповненням до Вашого басейну. Штучна течія води в басейні, рухаючись назустріч плавцю, створює ілюзорне відчуття справжньої гірської річки.


Стіновий гідромасаж

Стіновий гідромасаж подарує Вам незабутні враження від відвідування басейну. Із чим ще можна порівняти ніжний масаж м'якими струменями води! Гідротерапія, як ніщо інше, зніме пережиті стреси, підтримає Ваше тіло в тонусі та подарує хвилини повноцінного відпочинку. 

За допомогою системи стінового гідромасажу Ви зможете повністю розслабити своє тіло і отримати заряд енергіїна цілий день. Потужний потік води створює терапевтичний ефект лікувального масажу, який неможливо отримати під час відвідування класичного масажного кабінету. Гідромасажні струмені піднімуть тонус Вашого організму і знімуть болючі відчуття в м'язах. 
 

Стіновий гідромасаж


Цілющі властивості води здатні творити справжні дива, і Ваш басейн, обладнаний системою стінового гідромасажу, стане для Вас невичерпним джерелом здоров'я, великої радості, гарного настрою та нескінченного задоволення.

Залежно від переваг Замовника, система стінового гідромасажу може бути встановлена ​​в комплектації від однієї до чотирьох форсунок, обладнаних насосом від 2.8 до 3.7 кВт.
 

Донний гейзер

Гідросистема донний гейзер - це справжній атракціон і  унікальна можливість розслабитися та насолодитися нескінченним потоком бульбашок води. Релаксуючий та лікувальний ефект Вам гарантовано. Штучні гейзери, що викидають потоки повітря, вбудовуються в дно чаші басейну, і можуть бути простими у розміщені у будь-якій точці Вашого басейну. Донний гейзер використовується як система вертикального   гідромасажу водо-повітряним потоком
 

Гідросистема басейну донний гейзер


Установка донного гейзера створює потужний струмінь повітря вертикального напрямку, що йде вгору з дна до поверхні басейну. Повітряні маси комунікативними трубами з технологічного відсіку подаються в закладні панелі, розташовані на дні басейну. Інтенсивність подачі повітряного потоку може бути відрегульована за Вашим бажанням. На поверхні води можна спостерігати ефект безперервного кипіння води.
 

Гриб водоспад - парасолька

Гриб водоспад парасолька для басейну Для повного задоволення функціональних   естетичних потреб та надання вигляду повної гармонійності Вашого басейну, достатньо одного завершального штриха – встановлення водоспаду у формі гриба чи парасольки. Адже падаючу воду можна спостерігати і слухати нескінченно, відновлюючи свою душевну рівновагу і розслабляючись під шум водного потоку, що зтікає вниз.

Водоспад - ГРИБ  – це найпопулярніший водний атракціон у дітей. Водоспад у формі гриба або парасольки, як правило, встановлює у частині басейну з малою глибиною (до 80 см) або безпосередньо в дитячих басейнах.


Подаруйте собі та дітям незабутні враження …

Гірка для басейну

Пластикова гірка для басейну Пластикова гірка для басейну
Гірка для басейну
монтується на закладні елементи в підлогу перед басейном. Для покращення ковзання вниз по траєкторії жолоба, на верхньому майданчику гірки встановлено форсунку для безперервної подачі води. 
 
Зручна конструкція сходів та ринви гірки забезпечать Вам та Вашим дітям зручний та безпечний спуск у воду.