Басейни Зруби Сауни Каміни
м. Запоріжжя,
пр. Металургів, 21
Басейни Зруби Сауни Каміни
м. Запоріжжя,
пр. Металургів, 21
UKR
Засоби для догляду за водою
Засоби для догляду за водою
Проєктування. Дизайн. Будівництво
Монтаж. Обслуговування
Чи є сумніви в питанні чистоти води Вашого басейну? Залишіть усі сумніви та довіртеся професіоналам. Ми знаємо про воду ВСЕ!  Тепер за  Ваш басейн візьмуться фахівці Компанії "Акватерм - Запоріжжя" - справжні майстри своєї справи.


Компанія «Акватерм - Запоріжжя» пропонує
широкий перелік засобів для догляду за водою для Вашого басейну.


Вода в будь-якому басейні, навіть закритого типу, неминуче піддається забрудненню речовинами органічного та неорганічного походження. Постійне джерело забруднення - купання та навколишнє середовище. Вода, що не піддається регулярній обробці спеціальними засобами, рано чи пізно каламутніє і стає ідеальним середовищем для розвитку бактерій та росту водоростей. Стінки і дно басейну покриваються неприємним слизовим нальотом, у надмірно твердій воді вапно випадає в осад у вигляді кристалічних утворень, показники води йдуть із норми значень рівня рН. У таких умовах вода в басейні неминуче стає джерелом підвищеної небезпеки для всіх її відвідувачів.
 

Хімія для басейну

Хімія для басейну в ЗапоріжжіРегулярний догляд та контроль за станом води в Вашому басейні дозволять своєчасно попередити:
 

 • поява та розвиток шкідливих бактерій
 • утворення водоростей (зелений відтінок води)
 • порушення необхідних значень рівня рН води


Для догляду за водою в басейні застосовують реагенти:

 • альгіциди
 • дезінфектори
 • флокулянти
 • стабілізатори


Слід наголосити, що лише комплексне використання всіх видів реагентів дозволить забезпечити належну чистоту води у Вашому басейні.
 

Альгіциди

Альгіциди – хімічні препарати, призначені для знищення у водному середовищі водоростей, бактерій, грибків та інших шкідливих мікроорганізмів.

Якщо вода в басейні починає каламутніти і зеленіти, а на дні та стінах басейну з'являється слизький наліт, то це говорить про те, що у воді почалося зростання водоростей. Присутність водоростей у басейні вкрай небажане, тому що внаслідок їх життєдіяльності з'являються мікроорганізми, які є живильним середовищем для патогенних бактерій та грибків.

Звичайно, більшою мірою до зараження схильні саме вуличні, відкриті басейни, але навіть криті басейни не можуть бути застраховані від зростання водоростей та іншої патогенної флори. 
 

Єдиним ефективним способом боротьби з водоростями є застосування альгіцидів.


Окремо необхідно підкреслити, що застосування препаратів, що містять хлор, не дасть необхідного ефекту при боротьбі з водоростями і цвітінням. Для профілактики та очищення басейнів від водоростей необхідно використовувати саме альгіциди, завдяки чому вода у Вашому басейні збереже свою природну свіжість та кристальну чистоту.
 

Дезінфектори

Основне завдання дезінфекторів – знищення органічних домішок.

Озон

Найпотужнішим дезінфектором та окислювачем є озон. Але через свою надзвичайну хімічну активність та нестійкість реакції цей дезінфектор не знайшов такого широкого застосування, як інші засоби дезінфекції води.

Хлор

Наступним у списку ефективних дезінфекторів води є хлор. Хлорування води в басейні є традиційним, і одним з найнадійніших способів знезараження води, що має досить пролонговану дію.

Активний кисень

Ще одним дуже поширеним дезінфектором для приватних басейнів є активний кисень. Цей дезінфектор не такий ефективний, як озон або хлор, але на відміну від хлору оброблена активним киснем вода не містить сторонніх запахів. Слід звернути увагу, що хлор та активний кисень категорично не сумісні. Хлор діє нищівно на активний кисень. Таким чином, після обробки води хлорвмістними реагентами, у воду необхідно знову додавати активний кисень.

Бром

Найменш агресивним дезінфектором є бром. Це найбільш щадний дезінфектор по відношенню як до людей, так і до бактерій, але він все ж таки знаходить застосування в приватних басейнах. Однією з переваг брому є можливість його спільного використання з хлором.
 

Флокулянти

Після обробки води дезінфекторами воду необхідно профільтрувати від суспензії, що утворилася, що дає каламутний осад. Але проблема полягає в тому, що не всі дрібні частинки каламутної суспензії затримуються системою фільтрації, і вода, як і раніше, залишається каламутною.

І тут на допомогу прийдуть флокулянти. Це речовини, що забезпечують зв'язування дрібних колоїдних частинок в пластівці, які надалі легко можна відфільтрувати. Після додавання у воду басейну флокулянтів та подальшої фільтрації вода стає чистою та прозорою.
 

Стабілізатори

Даний вид реагентів призначений для приведення в норму (стабілізації) рівня кислотності (рН) та жорсткості води.


Ідеальна величина рівня кислотності (рН) від 7,0 до 7,6. Якщо рівень рН 7.6, то вода вважається лужною, що призводить до падіння ефективності хлорвмісних реагентів, і появі вапняного осаду. Якщо рівень  рН < 7.0, вода є кислотною, що призводить до подразнення слизової оболонки у людини і корозії металевих елементів. Крім того, відхилення від норми значення рН призводить до зниження ефективності флокулянтів і, як наслідок, до неякісної фільтрації води.

Також необхідно приділяти окрему увагу показникам жорсткості води. Надмірно висока жорсткість призводить до випадання солей в осад та "заростання" трубопроводу гідросистеми басейну.

 

НОВИНКИ засобів очищення та дезінфекції води у басейні

 

Компанія "Акватерм" пропонує в Запоріжжі сучасні та ефективні засоби очищення та дезінфекції води у басейні. В асортименті пропонованої продукції ви можете знайти як традиційні засоби догляду за водою, так і

НОВИНКИ ринку очищення води - ефективні "довгограючі" та екологічно безпечні водоочисні препарати.


Компанія "АКВАТЕРМ"
РЕКОМЕНДУЄ

Delphin Німеччина

Хімія для обслуговування води у басейні від популярного німецького виробника Delphin. Широкий асортимент продукції Delphin пропонує всілякі   засоби для дезінфекції та знезараження води басейну, що відповідають потребам найвибагливішого замовника.


Хімія для басейну Дельфін delphinБездоганна німецька якість продукції Delphin не залишає місця для коливань та сумнівів у найкращому виборі. Ось уже майже десять років власники басейнів в Україні віддають перевагу саме продукції Delphin.

Дякуючи відгукам клієнтів – найкраще підтвердження бездоганної якості препаратів "Дельфін " для обслуговування басейнів.

Компанія Акватерм пропонує у Запоріжжі повну лінійку продукції копання Delphin у всьому її різноманітті.
 

Огляд основної продукції хімії для басейну Delphin:

 • Дезінфекція (активний кисень Delphin). Дезінфіція та знезараження без виділення неприємних запахів та шкідливих речовин. Препарат менш ефективний, ніж хлор, але абсолютно безпечний. Засіб пропонується в гранулах, таблетках і в рідкій консистенції.
   
 • Дезінфекція (хлор Delphin). Препарат Delphin на основі хлору – найефективніші засоби для дезінфекції. Запатентована технологія дозволяє швидко і без залишку створювати хлор у воді, практично без супроводу неприємного запаху хлору. Препарат представлений у лінійці різним відсотковим вмістом активного хлору різних типів басейнів.
   
 • Дезінфекція (бром Delphin). Препарат Delphin у таблетках із вмістом брому практично дорівнює ефективності. препаратів, що містять хлор. Переваги препарату: без запаху, не токсичний для людського організму, дезінфекція тривалої дії.
   
 • Засоби для запобігання утворенню водоростей Delphin на основі рідкого альгіциду. Ефективно бореться з утворенням зелених, чорних та коричневих водоростей. Практично не утворює піни, не дратує шкіру.
   
 • Засоби коагулювання Delphin допомагає впоратися з найдрібнішими частинками, які не затримуються фільтрами очищення. Тепер вода Вашого басейну завжди буде ідеально прозора і блакитна. Всі засоби коагулювання Delphin відповідають промисловому стандарту і не містять шкідливих компонентів. Препарат поставляється в таблетках та гранулах (картриджі).
   
 • Засоби, що регулюють рівень pH Delphin (засоби для підтримки оптимального рівня pH у воді.
   
 • Захист басейну в зимовий період. Консервант  Winterfit – запобігає утворенню водоростей у зимовий період, ефективно допомагає у боротьбі з нальотом вапна, появою бактерій, грибків та інших шкідливих організмів.

 


Всі засоби для догляду за водою басейну Delphin пройшли жорстку перевірку на якість.
 


Crystal Pool

Хімія для обслуговування басейну Crystal Pool була розроблена у провідних світових лабораторіях та виробляється на підприємствах відомого німецького концерну Hansa Group AG, який спеціалізується на виробництві препаратів професійного рівня з очищення та знезараження води.


Лінійка хімічних реагентів Crystal Pool для обслуговування басейнів створювалася з метою розвінчати МІФ "про складність підтримки чистої води в басейні". І МІФ був розвінчаний …

Хімія для басейну Crystal PoolХімія для обслуговування басейнів дійсно зрозумілий і ефективно діючий комплекс препаратів для басейнів. Професійна хімія для обслуговування води в басейні тепер дійсно всім зрозуміла та доступна. Все, що Вам потрібно для насолоди чистою та здоровою водою – зробити три простих кроки:
 

 • відновлення балансу pH
 • дезинфекція води
 • корекція флори

 

«AquaDoctor»

Шукайте недорогий засіб підтримання свого басейну в чистоті без шкоди здоров'ю?

Хімія для басейну AquaDoctor


Хімія для басейнів «AquaDoctor» - ідеальне вирішення даного питання, вона підійде як для великих басейнів, так як для невеликих басейнів.

AquaDoctor – бренд заслужив довіру мільйонів власників басейнів по всьому світу високою швидкістю дії та тривалим ефектом.

Бренд Aquadoctor випускає цілий спектр різних препаратів для комплексного очищення та захисту басейнів, таких як:

 • Регуляторні засоби: Розчинні склади лінійки регуляторів кислотного середовища (серії Plus та Minus), які дозволять швидко зрівняти баланс кислотно-лужного середовища басейну, «оживляючи» непридатне для купання водоймище.
   
 • Дезінфектанти: Склади C60, C60-T, C90-Т і кисневмісний WaterShock О2. Розчини даної лінійки чудово справляються із завданням дезінфекції басейну, вирішуючи проблему швидко та надовго.
   
 • Альгіциди: у вас «зацвів» басейн? Аквадоктор АС ефективно вирішить проблему цвітіння води та виникнення грибків та водоростей на цілий сезон.
   
 • Флокулянти для басейнів (коагулянти для басейнів): Якщо вода в басейні після механічного та хімічного очищення все ще залишається каламутною – на поверхні води могла залишитися завись, яка не вбирається фільтром. Засоби серії Flock та Superflock успішно впораються з цим завданням та повернуть воді кристальну чистоту та прозорість.
   
 • Консерванти для басейнів: басейн необхідно захищати від нальоту та гниття завжди, включаючи й ті періоди, коли користуватися басейном неможливо (наприклад, взимку). У такі періоди неактивності рекомендується використовувати спеціальні консервуючі розчини. Консервант WinterCare від Аквадоктор дозволить створити хімічне середовище, яке не лише захистить басейн взимку, а й спростить його запуск навесні.

Переваги AquaDoctor

 • AquaDoctor забезпечує ефективну обробку водойми за будь-яких погодних та сезонних умов;
   
 • Aquadoctor – вкрай ефективний засіб, так що навіть для очищення великого басейну або водоймища знадобиться зовсім небагато активної речовини;
   
 • Застосування будь-якого засобу для чищення басейнів Аквадоктор не вимагає особливих знань та умінь, кожен продукт оснащений докладною інструкцією, що включає правила дозування, застосування, зберігання та сумісності з іншими засобами;
   
 • Незважаючи на швидкість дії, хімічна продукція Aquadoctor нешкідлива для людей і не впливає на конструкцію басейну.


Всі засоби для басейнів Aquadoctor мають відповідні гігієнічні висновки МОЗ України та дозволені для використання на всій території України.

 


BAYROL Байрол Німеччина

Хімія для обслуговування води у басейні преміум класу від провідного німецького виробника (Байрол) Bayrol. Асортимент компанії БАЙРОЛ задовольнить потреби будь-якого замовника, навіть із найвищими запитами щодо якості дезінфекції та очитування води в басейні.


Хімія для води BAYROLВ основу хімії для басейнів BAYROL покладено принципи догляду та турботи не лише за басейном, але в першу чергу за тими, хто купається. Перебування в такій воді абсолютно безпечне, комфортне і навіть сприятливе. Інноваційні технології компанії БАЙРОЛ дають можливість підтримувати стан якості води у басейні на рівні питної. Враховуючи цей факт, можна впевнено сказати, що кожен, хто віддає перевагу продукції Bayrol, дорожить своїм здоров'ям і, звичайно, здоров'ям своїх близьких.

В асортименті продукції торгової марки "Bayrol" представлений повний спектр засобів для догляду за водою в басейні: ефективні реагенти на основі брому, хлору, активного кисню, що застосовуються для знезараження та очищення води в приватних та громадських басейнах, шляхом ручної та автоматичної дезінфекції.

Сьогодні продукція "BAYROL" – це найпопулярніша група засобів для догляду за водою серед власників басейнів у Європі.

Продукція BAYROL відповідає найвищим стандартам якості та безпеки, пройшла випробування часом на надійність та постійну якість.
 

 


 

Мідно-срібний комплекс «Silver Life»

Ви можете уявити свій басейн без хлору? Чи можлива чиста вода в басейні без хлоровмістної хімії, ультрафіолетових ламп та іншого дорогого обладнання?


Інноваційний бактерицидний засіб без вмісту хлору – срібно-мідний комплекс «Silver Life» забезпечить Вашому басейну надійний та тривалий захист від вірусів,  бактерій, водоростей та іншої патогенної флори.

 «Silver Life» ідеальне рішення для басейнів будь-якого типу, як для невеликих басейнів, так і для великих басейнів загального користування.

Медно-срібний комплекс для басейну Silver Life
  Переваги наповнювача Silver Life для басейнів:


 • не містить хлору та інших, шкідливих для організму людини, речовин
 • є гіпоалергенним, не викликає подразнення очей та слизової
 • ефективна дезінфекція води та при температурі повітря понад 40 oС
 • після обробки наповнювачем вода не змінює колір та запах
 • перешкоджає розмноженню водоростей, "цвітіння" басейну
 • не потрібне додаткове обладнання для дозування
 • ідеально підходить для будь-якого типу басейнів
 • тривалий термін ефективної дії


Медно-срібний комплекс для води Silver Life

Особливою перевагою іонів срібла та міді є те, що залишаючись постійно у воді, вони ефективно здійснюють захист та очищення води протягом досить тривалого терміну, без застосування отруйних реагентів.

Для організму людини мідь і срібло в такій концентрації зовсім не несе жодної небезпеки, і не має негативного впливу. Більше того, мідь і срібло у дрібних концентраціях позитивно впливає на здоров'я людини, та приводить у норму обмінні процеси організму.

Дозування мідно-срібного бактерицидного засобу «Silver Life» залежить від розміру басейну, що обслуговується.
 


 

Ось, мабуть, і все, що Вам необхідно знати про догляду за водою у Вашому басейні. Тільки найголовніше і нічого зайвого. Насолоджуйтесь чистою та здоровою водою з надійною хімією для басейну від Компанії "АКВАТЕРМ".