Басейни Зруби Сауни Каміни
м. Запоріжжя,
пр. Металургів, 21
Басейни Зруби Сауни Каміни
м. Запоріжжя,
пр. Металургів, 21
UKR
Біокаміни (екокаміни)

Біокамін (Екокамін)


Проєктування. Дизайн. Будівництво
Монтаж. Обслуговування

тепло - затишно - престижно - мобільно


Сучасне міське життя вже давно позбавило людей можливості "спілкування" з живим  вогнем, і звичайно, бездушне полум'я газової плити ніколи не зможе замінити нам справжнього танцю живого вогню. Проживаючи рік за роком в умовах глобальної урбанізації жителі мегаполісу, поступово забувають про магічні властивості живого вогню, і не відаючи того, ми самі усуваємося все далі й далі від невичерпного джерела енергії, подарованої нам матінкою природою.
 

Але щось, як і раніше, тягне нас до джерела живого вогню, адже буквально пара хвилин, проведених біля каміна з вогнем, здатні чарівним чином зняти стрес і втому, накопичені нами протягом дня від божевільного ритму міського життя, переповненого шумом і напругою нескінченної суєти .
 

Камін у квартирі це реально?


Влаштування традиційного дров'яного каміна або газового каміна в міській квартирі багатоповерхового будинку досить клопіткий захід, пов'язаний з отриманням усіляких дозволів та погоджень, об'ємними будівельними роботами, необхідністю пристрою димаря.


У деяких випадках технічна можливість встановити вогнище з відкритим вогнем геть-чисто відсутня, і питання навіть не стоїть у вартості таких заходів, часом це просто неможливо. 

- Невже немає виходу?

- Вихід є завжди!


Всього один елемент на шляху до гармонії та щастя у вашому домі

Будинок – це місце де можна сховатися від повсякденної метушні, відпочити, а десь навіть надихнутися на події. Вченими доведено, що атмосфера у будинку безпосередньо впливає на світогляд і відчуття щастя. Створити таку атмосферу в якій відчуватимеш затишно і захищено можна використовуючи всього один елемент в інтер'єрі – камін. Наскільки розслаблююче діє теплий вогонь, що повільно горить, чи не так?

У нас є камін вашої мрії

Компанія Акватерм у співпраці з Gloss Fire пропонує вашій увазі біокаміни різних дизайнів та конструкцій. Ми повністю відтворимо атмосферу тепла та затишку в будинку з урахуванням усіх побажань клієнта. Щоб визначитися з вибором, потрібно докладніше дізнатися про асортимент камінів, що існує на даний момент, адже є з чого вибирати:

 • Вбудоване вогнище
 • Підвісний біокамін
 • Паливний блок (можна придбати окремо)

І це не той старий тип камінів, який вимагає встановлення димоходу, наявність дров та дозволу на встановлення будинку. Це каміни сучасного типу, які працюють на біопаливі. Вогонь у такому каміні горить від спеціального екопалива біоетанолу (спирт, що отримується з рослин), який при згорянні не виділяє небезпечних сполук, а розпадається у малій кількості на водяні пари та вуглекислий газ. Виходячи з принципу роботи біокамінів, існує ряд переваг:

 • Економія – біокаміни дуже економно витрачають паливо, відповідно вимагають менше витрат на підтримку вогню
 • Екологічно чистий – біопаливо не виділяє шкідливих для навколишнього середовища та людини речовин, не має запаху та гару
 • Тепло- та світловіддача – вогнище на біопаливі це все той же живий вогонь, що дає можливість насолоджуватися теплом і світлом, як від звичайного каміна
 • Зручність у встановленні – біокаміни легко встановлюються у квартирі житлового типу, офісах та будь-яких інших приміщеннях

Вбудовані вогнища – версія класичного каміна у стіні

Вбудоване вогнище візуально нагадує старий добрий камін з димарем, які раніше встановлювали в приватних будинках та хатинках, але при цьому він удосконалений новою технологією.

Вибір даного типу вогнища цілком виправданий, адже існує низка переваг:

 • Безпека – конструкція вбудованого вогнища повністю захищає навколишній простір від можливості займання;
 • Простота встановлення – все що необхідно це наявність стіни, в яку буде встановлюватися вогнище, ніяких додаткових дозволів та димарів. Також можливе встановлення за допомогою окремої конструкції без встановлення в нішу;
 • Дизайн – у візуальній частині можна не обмежуватися одним стилем та підібрати той дизайн, який гармонійно впишеться в інтер'єр вашого будинку;
 • Вартість – вбудовувані вогнища відносно недорогі та доступні в різних варіантах: від бюджетних до найдорожчих.


Хочете здивувати гостей, які приходять до вашої оселі? Вибирайте підвісний біокамін!Футуристичний стиль та ергономічна конструкція – одні з головних переваг підвісних біоосередків. Гарний та неповторний дизайн зацікавить як гостей, так і найменших членів сім'ї. Завдяки округлій формі та кріпленням виділяють такі переваги:

 • Дизайн – незвичайне рішення для сучасного дизайну квартири такий камін буде постійно в центрі уваги.
 • Ергономічність – завдяки особливій технології кріплення, підвісна частина обертається на 360 градусів, що дає можливість обертати камін як завгодно та насолоджуватися вогнем у будь-якому куточку будинку.
 • Простота встановлення – кріплення здійснюється до стелі з використанням анкеру, це дає можливість встановити підвісні каміни будинку, де зручно, а не там, де є місце.
 • Яскраво та красиво горить – всередині підвісного еко каміна встановлений елемент, що відображає, тому вогонь в каміні виглядає більш об'ємним і яскравим.
 • Безпека – підвісний камін виготовлений із міцних матеріалів і не допускає витоку вогню.

Паливний блок – важливий елемент роботи біокаміну.

Одним із важливих конструкторських елементів роботи будь-якого біокаміна є спеціальний пальник. Пальники бувають різні:

 • З можливістю регулювання подачі екопалива – оснащені спеціальною кришкою, за допомогою якої можна керувати інтенсивністю горіння і за бажання можна згасити вогонь миттєво;
 • Без регулювання палива – вогонь у такому блоці горітиме поки не випаруватиметься все паливо, без можливості регулювання подачі палива.

Паливний блок – резервуар для палива, захищений заслінкою від випаровування палива у неробочому стані. Конструкція такого блоку виготовляється з легованої тугоплавкої сталі, яка ідеально підходить для експлуатації в умовах високої температури. Опалювальний блок можна вибрати окремо від каміна та спорудити основну конструкцію індивідуально на замовлення.Біокамін - ручний вогонь Вашої обителі

Біокамін (Екокамін) – це декоративний вигляд сучасних камінів, органічно збалансоване поєднання сучасних технологій та витонченого дизайну. Біокамін стане для вас чудовою альтернативою традиційному каміну з дров'яною топкою.Екокаміни відрізняються високим ступенем пожежної безпеки, при цьому мають дуже красиве полум'я, що регулюється.

Встановити біокамін Ви зможете в будь-якому зручному місці. Горіння не супроводжується утворенням диму та виділенням шкідливих речовин для організму людини. Біокамін абсолютно екологічний.

У декоративний портал еко-каміна монтується заправна ємність, захищена корпусом, в яку наливається біопаливо.

 

 

Біопаливо для екокаміну

Біопаливо для екокамінуПаливом для біокаміна служить етиловий спирт (етанол) високого ступеня очищення. Широкого поширення набув паливний етанол (біоетанол), саме тому екокаміни і отримали свою другу назву - "Біокамінами".

Згоряння етанолу супроводжується рясним виділенням тепла та утворенням водяної пари з вуглекислим газом. Всі продукти згоряння викидаються в повітря приміщення, тому що в процесі горіння біопалива не утворюються речовини, що забруднюють повітря (кіптява, дим, зола та ін), а водяні пари зволожують повітря, що може бути використане для ароматерапії в невеликих приміщеннях.

Більшість моделей біокамінів виділяє в процесі горіння вуглекислий газ в обсязі не більше ніж дві звичайні свічки, що навряд чи може завдати шкоди здоров'ю людини.

 

Тепла, що виділяється біокаміном (еко-каміном) буде цілком достатньо для обігріву приміщення площею до 30 квадратних метрів (за умови постійного горіння), температура повітря в такому приміщенні можна підняти на 15 градусів.

 

Переваги біокамінів

Не розглядаючи безперечне питання екологічності, насамперед біокамін надає Вам унікальну можливість насолоджуватися живим вогнем, там, де технічно неможливо встановити традиційний дров'яний камін.  
 

Основні переваги екокаміну

 

Декоративність
Будь-який біокамін – сам собою вже є справжнім витвором інтер'єрного мистецтва. Творці камінів використовують різні декоративні матеріали (метал, скло, декоративний та натуральний камінь, шпон та ін.) надають камінам різноманітних оригінальних форм. Такий камін стає не тільки дуже помітною та оригінальною частиною вишуканого інтер'єру, але й задає власний колорит будь-якому приміщенню.

Мобільність
Біокамін не прив'язаний до одного місця і на відміну від традиційного каміна може бути розміщений в будь-якому зручному місці, тому що екокамін не потребує димаря і не вимагає проведення складних монтажних робіт. Такий камін за бажання може бути перенесений в будь-яке місце вашого житла, будь то камінний зал, вітальня, спальня або лоджія.

Пожежна безпек
Заправна ємність для біопалива проходить численні випробування на міцність. Для додаткового захисту ємність розміщена у надійному, міцному корпусі. Сам біокамін стійкий до можливого перекидання, оскільки конструкція каміна має досить важку основу.

Простота експлуатації
Немає потреби постійно заготовляти сухі дрова та інше паливо. Немає стомлюючого прибирання від сажі та попелу. Вся експлуатація екокаміну полягає в регулярній заправці палива, та періодичному вологому прибиранню порталу та топці.

Оздоровчий ефект ароматерапії
Біокаміни застосовують для оздоровчих процедур з використанням ароматичних олій.

 

Орієнтуючись на побажання та потреби наших постійних клієнтів, Компанія "Акватерм - Запоріжжя"  постійно розширює асортименти біокамінів.

Ми завжди можемо Вам запропонувати:
стильні, якісні та безпечні біокаміни від лідера в галузі розробки екокамінів - Gloss Fire.Екокаміни – це найоптимальніший варіант для сучасних любителів камінного тепла, які живуть у невеликій міській квартирі. Ручний вогонь біокаміну привнесе у Ваше житло справжнє тепло, створить щиру та затишну атмосферу для будь-якої витонченої душі.