Басейни Зруби Сауни Каміни
м. Запоріжжя,
пр. Металургів, 21
Басейни Зруби Сауни Каміни
м. Запоріжжя,
пр. Металургів, 21
UKR
Накриття для басейнів

Накриття для басейнів - продаж монтаж у Запоріжжі

Проєктування. Дизайн. Будівництво
Монтаж. Обслуговування


Будь-який басейн вимагає постійного догляду та обслуговування, і кожен власник шукає, по можливості, найнетрудомісткіші, але в той же час досить надійні та ефективні способи догляду за своїм улюбленим басейном, щоб він приносив якнайбільше радості і якомога менше турбот. Дбати про Ваш басейн необхідно будь-якої пори року, навіть якщо він знаходиться в приміщенні капітальної конструкції.
 

Перш за все, необхідно стежити за чистотою басейну, підтримувати температуру води в заданому діапазоні, вирішити питання з надлишковим випаром води, забезпечити надійний захист від механічних пошкоджень, вжити заходів власної безпеки та безпеки членів Вашої родини.


Сучасні системи накриття для басейнів ефективно вирішують багато завдань з обслуговування басейнів будь-якого розміру, типу виконання та геометричної форми.

Особливо актуально стоїть питання встановлення захисного накриття для басейнів розташованих просто неба, адже опадаюче листя, дрібне сміття і комахи можуть зіпсувати бездоганне дзеркало води Вашого басейну. Та й у приміщенні накриття для басейну буде зовсім не зайвим.


Захисне накриття стане елегантним доповненням до Вашого басейну, і з лишком окупить свою вартість на обслуговуванні та дорогих заходах щодо догляду за басейном.

Захисні накриття для басейну бувають чотирьох типів:

 • автоматичні ролети
 • солярні плівки для басейну
 • тентові(батутні) накриття
 • павільйони для басейнів
Будівельна Компанія «Акватерм» представляє у Запоріжжі захисні накртія для басейнів різних типів та конструкції від провідних європейських та американських виробників.

 

Автоматичні ролети для басейну

Автоматичні ролети для басейну є покриттям, що складається з пластикових ламелей, послідовно з'єднаних один з одним. Рух захисних ролетів приводяться в дію двигуном, з'єднаним з валом, на який намотується полотно з пластикових ламелей. “REHAU” .

Автоматичні захисні покриття для басейнів не схильні до гниття, мають хороші теплоізоляційні властивості, мають високу плавучість і здатні витримувати на собі навантаження до 5 кг на 1 м2.Роллетне накриття для басейну дозволяє мінімізувати випаровування води, економити на підтримці заданого температурного режиму води та виконує захисну функцію від попадання дрібного сміття (опале листя, комахи та ін.), і що особливо важливо, є захисним засобом безпеки при випадковому падінні в басейн людей та тварин.


Конструктивно ролетні пристрої накриття для басейну можуть бути виконані як:

 • надводні захисні ролети
 • підводні захисні ролети

Крім цього, існують вертикальні захисні ролети. Цей вид ролет доцільно використовувати в тому випадку, коли частина басейну знаходиться всередині будинку, а інша частина зовні. У цьому випадку ролети додатково виконують функцію захисту від проникнення до будинку сторонніх осіб через басейн.
 

Плівкові накриття для басейнів у Запоріжжі

Солярна плівка захисне накриття для басейнуСолярна плівка – це пухирцеве покриття блакитного кольору, стійке до впливу ультрафіолетових променів, виконане з високоякісної фарби. плівки з повітряними камерами.

Солярна плівка дозволяє забезпечити як теплоізоляцію басейну, так і захист приміщення від підвищеної вологості. Дане накриття для басейну ефективно перешкоджає випаровуванню води, і сприяє зменшенню тепловтрат, що у свою чергу призводить до економії електроенергії, що витрачається на обігрів води та вентиляцію приміщення басейну.


До безперечних переваг цього виду накриття басейну можна віднести:

 • низька вартість
 • довговічність
 • висока ефективність захисту від випаровування


Основні функції плівкового накриття басейну:

 • захист від падіння в басейн, забруднень з навколишнього середовища (опале листя, пил, пилок, комахи)
 • зниження тепловтрат, пов'язаних з випаровуванням води (до 70% втрат тепла відбувається в результаті випаровування води з поверхневої гладі басейну )
 • енергоефективність - повітряні бульбашки солярної плівки служать як лінзи і підігрівають воду природним сонячним теплом.

Захисне плівкове накриття виготовляється у заводських умовах на виробництві в Німеччині. Якість такого покриття перевірена роками та не залишає місця для сумніву.
 

Тентові (батутні) покриття бля басейнів

Тентове батутне накриття для басейну Бескаркасне батутне накриття для басейнів - результат тривалого наукового пошуку та реалізації інноваційних рішень провідних американських учених у галузі вивчення міцності матеріалів.

Тентове накриття для басейну виготовляється з високотехнологічного матеріалу, що отримав назву POLYPROPYLENE MONO FILAMENT, в основі якого лежить легка, при цьому надміцна поліпропіленова ситотканина, що витримує навантаження на розрив більш ніж 350 кг/см. (Для порівняння: тент для вантажівок витримує навантаження не більше 70кг/см.). Таке накриття на басейні дозволяє витримувати сумарну вагу більше трьох тонн.

Поліпропіленова ситотканина забезпечує батутне накриття басейну максимальну водопроникність, хімічну стійкість та екологічну безпеку. Всі матеріали, які застосовуються при виробництві батутного шнура, накриття для басейну мають антигрибкові, антибактеріальні та світлостабілізуючі властивості.

Батутне (тентове) накриття виготовляється індивідуально для кожного басейну на підставі лінійних розмірів та враховуючи всі індивідуальні особливості будови чаші басейну. При виробництві накриття враховуються особливості ландшафту, всі конструктивні деталі та опції басейну (поручні, сходи, гірки, водоспади тощо).


Переваги батутного накриття для басейнів
 

 • гарантія безпеки життя дітей та домашніх вихованців під час падіння в басейн
 • захист басейну від опадів, листя та сміття (економія часу та коштів на прибирання басейну)
 • захист чаші басейну від пошкоджень у зимовий період (економія коштів на ремонт басейну)
 • зниження випаровування води на 80% (скорочення витрат на електроенергію та воду)
 • підтримка температурного режиму води басейну (зниження витрат на обігрів басейну до 70%)
 • біологічна перешкода для розмноження бактерій у воді (скорочення витрат на споживання хімічних засобів для догляду за водою до 50%)
 • виріб найвищої якості, що підтверджується гарантією на 15 років від виробника.

 

Павільйони для басейнів

Звичайно, найнадійнішим і найзручнішим видом накриття для басейнів є павільйони.

 

Павільйони для басейнів - це стаціонарні, стійкі конструкції з алюмінієвого профілю та полікарбонатних панелей, що відрізняються своїми простірами, витонченістю, красою, а головне – функціональністю. Крім всіх його переваг, з цим видом накриття для басейнів, ви зможете насолоджуватися купанням в чистой воді у будь-яку пору року за будь-якої погоди.   
Докладніше про павільйони >>>


павільйони для басейну в Запоріжжі

 

 
Залежно від переваг власника басейну,  захисний павільйон може бути виконаний як у розсувному, так і стаціонарному виконанні.


Докладніше про захисних павільйонах для басейнів Ви зможете ознайомитись у спеціальному розділі нашого сайту ПАВІЛЬЙОНИ ДЛЯ БАСЕЙНІВ >>>    

Звернувшись до фахівців компанії "Акватерм" у Запоріжжі Ви отримаєте кваліфіковану консультацію з питання влаштування захисного покриття для Вашого басейну. Ми підберемо для Вас найоптимальніший варіант, враховуючи всі конструктивні особливості басейну, Ваші побажання та фінансові можливості.

Компанія "Акватерм" - надійний захист Вашого басейну