Басейни Зруби Сауни Каміни
м. Запоріжжя,
пр. Металургів, 21
Басейни Зруби Сауни Каміни
м. Запоріжжя,
пр. Металургів, 21
UKR
Камені для лазні сауни

Камені для печі кам'янки


Проєктування. Дизайн. Будівництво
Монтаж. Обслуговування

Кам'янка для лазні та сауни


Вибору каміння для печі кам'яниці вашої лазні (сауни) необхідно приділити особливу увагу, адже каміння грає далеко не останню роль у створенні мікроклімату вашої парної, і багато в чому саме від каміння залежить "якість" тепла та пари.
 

/uk Звичайно, вибрати каміння для лазні та сауни можна самостійно, але краще скористатися безкоштовною консультацією фахівців компанії "Акватерм - Запоріжжя", які володіють усіма тонкощами питань засипного каміння для електричних і дров'яних кам'яних печей. Ми порадимо і підберемо для Вас саме те, що Вам потрібно, враховуючи всі Ваші побажання та особливості експлуатації пічного обладнання Вашої сауни (бані).


Якісні камені для кам'янки (бані та сауни) повинні мати:

  • високу густину (велика питома маса)
  • високою теплоємністю (здатність акумулювати та тривалий час віддавати накопичене тепло)
  • стійкістю до високих температур (вогнетривкі властивості)
  • малим коефіцієнтом температурного розширення (не розтріскуватися при різкому охолодженні водою), рівномірно нагріватися по всій своїй масі з однаковим коефіцієнтом теплового розширення в усіх напрямках за своїм обсягом
  • хімічною стійкістю (не виділяти шкідливі речовини при нагріванні)

Для печі кам'янки прийнято використовувати засипні камені калібру (діаметра) від 5 до 20 см.
 

Ви завжди можете купити каміння для лазні та сауни (електричної кам'янки та дров'яної печі кам'яниці) у нашому фірмовому магазині "Акватерм - Запоріжжя". До вашої уваги ми готові запропонувати каміння елітних порід: малиновий кварцит, жадеїт, габро-діабаз, талькохлорит.

 

Жадеїт

Жадеїт - напівдорогоцінний камінь - мінерал, відноситься до групи лужних моноклинних піроксенів, містить оксиди заліза, кальцію та магнію.
 

Жадеїт найкрасивіший природний матеріал (камінь), який коли-небудь застосовувався в лазнях та саунах. У Японії та Китаї жадеїт вважається священним каменем.

Наймодніші та найпрестижніші SPA - комплекси України вважають своїм обов'язком укомплектовувати свої лазні та сауни саме жадеїтом. "Жадеїтові сауни" прийшли до нас з-за кордону, де вже давно завоювали популярність VIP-сегменту.


Камінці жадеїт для лазні сауніЖадеїт поєднує в собі максимально високий коефіцієнт межі міцності з дуже низьким показником водопоглинання, що робить цей камінь абсолютно безпечним для застосування в сауні та лазні.

Жадеїт має дуже високу щільність (3300-3400 кг/м3) при низькій теплопровідності, що дає можливість тривалий час віддавати акумульоване тепло, такі властивості каменю сприяє максимально довгому зберіганню "легкої пари".

Жадеїт має унікальні цілющі властивості, має позитивний енергетичний вплив на людину: зміцнює імунну і нервову систему, вирівнює артеріальний тиск, підвищує еластичність кровоносних судин, посилює чоловічу потенцію, покращує склад крові, лікує захворювання нирок та сечовивідних шляхів.

Жадеїт є найбільш довговічним каменем для лазні та сауни завдяки своїм унікальним фізико-механічним властивостям.

У колотому вигляді Жадеїт забезпечує оптимальне пароутворення за рахунок своєї нерівної поверхні, зате шліфований камінь виглядає естетично.

Талькохлорит (мильний камінь)

Талькохлорит - екологічно чиста шляхетна кам'яна порода, утворена понад 2 мільярди років тому, складається з м'яких мінералів, що містять тальк і магнезит.

 

Талькохлорит для лазні сауніТалькохлорит відмінно зберігає тепло (теплоємність 2,5 рази більш ніж у пічної цегли), має високу хімічну та термостійкість.


Талькохлорит (мильний камінь) має унікальні, корисні для організму людини цілющі властивості: покращує обмін речовин, знижує кров'яний тиск, підвищує імунітет.

 

Часто застосовується як оздоблювальний будівельний матеріал, використовується для облицювання банних печей та камінів (витримує температуру до 1600 °С).


У продажу можна зустріти талькохлорит обвалований (шліфований) та в колотому вигляді.

 

Габро-діабаз

Габбро-діабаз (карельська) екологічно чиста, щільна, міцна однорідна гірничо-кам'яна порода вулканічного походження, видобувається в Карелії. 

Камінці габро-діабаз для лазні сауни Камінці Габбро-діабаз рівномірно прогрівається по всій своїй масі і має рівний коефіцієнт теплового розширення у всіх напрямках свого обсягу. Відмінні властивості теплоємності дозволяють ефективно акумулювати тепло та довго його віддавати.

Габро-діабаз є твердою породою, пофарбованою в темно-сірий колір, однорідного складу, масивної текстури, дрібно і середньозернистої структури, без неоднорідностей і каверн.

Габро-діабаз поставляється лише у колотому вигляді.

 

Малиновий кварцит

Малиновий кварцит (царський камінь) - природний камінь однорідної дрібнозернистої структури, метаморфічна гірська порода, що здебільшого складається з кварцу (мономінеральна порода каменю, що складається з одного мінералу - кварцу). Малиновий кварцит - продукт перекристалізації кварцових пісковиків та інших порід іншого вихідного складу крем'янистих відкладень.

Камінці для лазні сауни малиновий кварцитПри нагріванні кварцова структура каменю, дає рівномірне розширення, не створюючи внутрішніх напруг, що забезпечує йому високу стійкість до руйнування в умовах високих температурних режимів електрокам'янок та дров'яних печей у лазні та сауні. Малиновий кварцит зберігає свої вогнетривкі властивості при температурі до 1770 °С. Висока щільність і низька теплопровідність каменю дає максимальну тепловіддачу тривалий час, що дозволяє підтримувати в лазні "легка пара".

 Камінь малинового кварциту поставляється тільки в колотому вигляді.

 

Укладання каміння в печі

Визначившись із вибором породи каміння для печі кам'яниці необхідно визначитися з фракцією (з розміром) каміння. Для електричної кам'яниці, як правило, застосовують каміння середньої фракції (50-90 мм), а для дров'яної кам'яниці використовують – велику (70-140 мм) або середню фракцію. На самий низ кам'яниці укладають каміння великої фракції, потім каміння середньої фракції, а верхній вінець укладають знову великим камінням. Перед укладанням каменів у кам'янку не забудьте їх промити водою.

 

Важливо! Не експериментуйте, купуючи каміння сумнівного походження. Візуально відрізнити "хороші" каміння від "поганих" важко навіть фахівцю. У кращому випадку Ви просто не отримаєте очікуваного ефекту від Вашого опалювального обладнання та каміння, а в інших випадках наслідки можуть мати найнепередбачуваніший характер у вигляді травм та опіків від "стріляючих" каміння, токсичного отруєння, радіаційного опромінення, і навіть пожежі.


Купуйте каміння, в якому Ви впевнені.

Надійне каміння від компанії "Акватерм Запоріжжя"

Гімалайська сіль для лазні та сауни

Гімалайська сіль – унікальний у своєму роді мінерал, утворений  більше 250 мільйонів років тому на місці висохлого океану - це фактично те, що залишилося від стародавнього океану, що колись перебував між Євразією (її верхньою частиною) і ділянкою суші, що зараз є Індією.

Унікальність гімалайської солі полягає в її складі - композиції 92-х мінеральних речовин, що й наштовхнуло вчених на вивчення властивостей цього мінералу.


Цілющі властивості гімалайської солі


Гімалайська сіль продаж у ЗапоріжжіДослідження показали, що внаслідок впливу іонів гімалайської солі у пацієнтів, які страждають на хронічний обструктивний бронхіт та астму спостерігається помітне зниження хвороботворної мікрофлори легень.

Також, іони гімалайської солі сприяють виведенню слизу з тканин бронхів, стимулюванню імунної системи, надають бактеріостатичну та протизапальну дію, сприяють загальному омолодженню організму.

Гімалайська сіль є природним іонізатором повітря. Насичуючи повітря іонами солі, повітря в приміщенні стерилізується природним чином і стає корисним для дихання.

Сольові джерела сприяють руйнуванню шкідливих молекулярних зв'язків у вигляді склерозу та сольових відкладень, стабілізують тиск, позбавляють депресивних проявів та синдрому хронічної втоми.
 

Основна відмінність гімалайської солі від морської полягає саме у комплексній структурі мікроелементів. Так, гімалайська сіль налічує у своєму складі 92 мінерали, тоді як морська сіль містить не більше 84 елементів. Також, на відміну морської солі, гімалайська сіль позбавлена ​​властивості вбирати у собі сторонні домішки, зокрема і шкідливі. Ну і, звичайно, завдяки вмісту у своєму складі заліза, гімалайська сіль напрочуд гарна у своєму неповторному світінні рожевими відтінками, у той час як морська сіль – традиційно біла.

Гімалайська сіль для лазні та сауни


Повітря бані та сауні, збагачене елементами, що виділяються з гімалайської солі, насичує організм людини виключно корисними для нього барієм і натрієм, чого неможливо досягти іншим способом в умовах парної кімнати.

При високих температурах лазневих процедур кристали гімалайської солі випаровують всю свою гаму цілющих мікроелементів, що благотворно впливають на організм людини, що лягло в основу її застосування гімалайської солі в саунах і лазнях.

Гімалайська сіль
 

Гімалайська сіль - матеріал обробки та декору

Крім всіх своїх цілющих властивостей. цей "диво мінерал" має досить високу щільність, що дало можливість використовувати його як будівельний матеріал, матеріал декору і навіть в якості каменів для утворення пабу в лазні та сауні.


Гімалайська сіль матеріал обробки та декору

Під час будівництва древніх індійських храмів зводилися навіть цілі стіни з гімалайської солі.

Звичайно, сьогодні зводити цілі будівлі і навіть стіни з гімалайського мінералу є надмірно дорогим заходом, а ось використання гімалайської солі як окремого елементу декора та обробки дозволяє суттєво покращити мікроклімат будь-якого приміщення, не кажучи вже про застосування "диво мінералу" у лазневих процедурах.

 

У фірмовому магазині компанії "Акватерм-Запоріжжя" Ви завжди можете замовити купити гімалайську сіль великого або дрібного зерна, цеглу, пити та каміння гімалайської солі для лазні та сауни.