Басейни Зруби Сауни Каміни
м. Запоріжжя,
пр. Металургів, 21
Басейни Зруби Сауни Каміни
м. Запоріжжя,
пр. Металургів, 21
UKR
Камінні портали

Портали для камінів, електрокамінів, газових камінів

Проєктування. Дизайн. Будівництво
Монтаж. Обслуговування

Камін – символ домашнього вогнища, тепла та затишку


Саме камін є тим предметом сучасного інтер'єру, який може створити у вашому будинку затишну та теплу сімейну атмосферу, наголосивши при цьому на Вашій спроможності. Споконвіку каміни виконували важливу роль - обігрів приміщень, але сьогодні сучасний камін це скоріше елемент розкоші, аристократизму, і, зрештою, гарного смаку господаря будинку.

Сучасний камін - це високотехнологічна конструкція, що складається з камінної топки (або електричної), димаря та порталу каміна.Камінні портали від класики до Hi-Tech

 

Портали для каміна є декоративним оформленням фасаду камінної топки, виконаним з різних матеріалів декоративного оздоблення, і може бути оформлено в найрізноманітніших стилях (традиційний - класичний, модерн, Hi-Tech, індивідуальний стиль).

 

Монтаж порталу для каміна, що конструктивно складається зазвичай з бокових стійок, верхньої полиці і основи принципово не відрізняється від традиційних способів облицювання камінної топки, не передбачає проведення складних підготовчих робіт і не вимагає особливих спеціальних навичок.


Саме на кінцевому етапі встановлення каміна - вбрання його в камінний портал відбувається перетворення серійного виробу на справжній витвір мистецтва з усією його індивідуальністю та неповторністю.
Портал для каміна

 

Оформлення камінного порталу підбирається у суворій відповідності до дизайну інтер'єру приміщення, де буде встановлений камін.


Традиційними матеріалами для виготовлення порталу прийнято вважати натуральний камінь (граніт, мармур, піщаник, черепашник, онікс), штучний камінь, кераміка, поліуретан. Такі матеріали пройшли жорсткі випробування часом, мають високі споживчі властивості, і надають необмежені можливості у втіленні будь-якої дизайнерської думки для створення справжніх творів мистецтв.

Камінні портали з мармуру

Найкрасивішим і найвишуканішим з натуральних матеріалів для виготовлення камінних порталів, безперечно, є мармур.


Граціозні лінії природних візерунків камінного порталу, виконаного з мармуру (можлива комбінація з кількох видів мармуру) надають обстановці камінної зали неповторного благородного вигляду. Незважаючи на високу вартість, такі камінні портали з мармуру користуються великою популярністю серед справжніх цінителів камінного тепла, які мають вишуканий смак, і здатні гідно оцінити їхню розкішну красу і довговічність.

 

Камінний портал для вишуканого інтер'єру


Вражаючі своєю красою, компактні або монументальні (значних розмірів) портали для камінів від компанії "Акватерм-Запрожжя" – стануть чудовою прикрасою Вашої оселі, займуть гідне місце в камінному залі, гармонійно вписавшись у будь-який стиль вже створеного інтер'єру, і не важливо, йдеться про оформлення порталом дров'яного каміна з традиційною відкритою топкою газового каміна або декорація сучасного електрокаміна.

Ми підберемо найоптимальніший варіант порталу для Вашого каміна, який буде відповідати всім Вашим вимогам, відповідати конструктивним особливостям конкретної топки та абсолютно органічно впишеться в будь-який інтер'єр Вашого приміщення.
 

Орієнтуючись на побажання та потреби своїх замовників, Компанія "Акватерм - Запоріжжя"  постійно розширює асортимент порталів для камінів від найкращих європейських брендів.

Ми працюємо лише з перевіреними виробниками.


У нас Ви завжди можете купити:
  • портал для дров'яного каміна
  • портал для електрокаміна
  • портал для газового каміна

 Ексклюзивний портал від "Компанії Акватерм"


Якщо Вас не влаштовує жодне з готових рішень порталів, Компанія Акватерм виготовить за індивідуальним проєктом ексклюзивний портал з мармуру на базі власних виробничих площ.

Всі портали, створені нашими майстрами, по-своєму унікальні та неповторні, як будь-яке творіння рук людини, і по праву може називатися унікальним витвором мистецтва. Можете не сумніватися, другого такого каміна в природі не може існувати. 
 


 

КАТАЛОГ у форматі PDF


- "Каміни та топки Godin" (pdf - 43,6 Мб)

- "Каміни, топки, портали та печі DIFFUSION" (pdf - 11,4 Мб)

- "
Печі-каміни, камінофени Nordiсa" (pdf - 63,7 Мб)

- "Чавунні топки M-design" (pdf - 8,6 Мб)

- "
Чавунні топки KFDesign" (pdf - 2,1 Мб)

- "Чавунні топки KFDesign ECO iLINE" (pdf - 3,9 Мб)