Басейни Зруби Сауни Каміни
м. Запоріжжя,
пр. Металургів, 21
Басейни Зруби Сауни Каміни
м. Запоріжжя,
пр. Металургів, 21
UKR
СПА-басейни

Продаж СПА-Басейнів в Запоріжжі

Проєктування. Дизайн. Будівництво
Монтаж. Обслуговування
Компанія "Акватерм"  пропонує Вашій увазі у Запоріжжі
гідромасажні СПА-басейни “HOTSPRING”
від всесвітньо відомого виробника-лідера ринку міні басейнів.


У нашому столітті високих швидкостей та передових технологій, люди орієнтовані насамперед на роботу, на рух уперед, на досягнення успіху. Але далеко не всі розуміють, що для підтримки свого організму в «бойовій» формі необхідно вміти розслаблятися, давати своєму тілу час для відпочинку та простір для відновлення сил.

Гідромасажний SPA басейн – це чудова можливість не тільки розслабитися та отримати насолоду від великої сили водних процедур, але й покращити своє здоров'я та відновити сили та енергію Вашого організму.

Поява SPA басейнів (від лат. «Sanus per Aquam» або «Sanitas pro Aqua» - лікування водою) перевернула значення і розуміння водних процедур на організм людини, адже ефект гідромасажного SPA-басейну можна по праву порівняти з купанням у термальних джерелах природного походження.

СПА-басейн — це автономний гідромасажний комплекс, обладнаний гідротерапевтичними пристроями, масажними форсунками, електропідігрівом, системою фільтрації та очищення води, озонатором, підсвічуванням та іншими додатковими опціями, залежно від моделі.

Залежно від типу конструкції та розміру SPA басейни можуть бути встановлені як усередині приміщення, так і на відкритій місцевості (прибудинковій ділянці котеджу або заміського будинку). 

Звичайно, установку СПА-басейну всередині приміщення необхідно планувати заздалегідь, і бажано це зробити ще на етапі проєктування та будівництва того самого приміщення, адже Ви можете зіткнутися з проблемою доставки обладнання басейну всередину будівлі, бо навіть самий компактний СПА-басейн не завжди проходить за габаритами у стандартний дверний отвір. Хоча завжди є нестандартні вирішення цього питання, але опустимо цю тему та залишимо проблеми такого характеру спеціалістам Компанії "Акватерм-Запоріжжя".  

Купити СПА - басейн у Запоріжжі

Помірні ціни - Гідна якість!

Компанія "Акватерм" пропонує не тільки продаж гідромасажних міні-басейнів, а й повний комплекс технічних та профілактичних заходів від індивідуального проєктування та монтажу до обслуговування СПА-басейнів у Запоріжжі.
 

Компанія "Акватерм" є офіційним представником американського виробника Watkins Manufacturing Corp, який вже давно займає перші позиції в галузі виробництва SPA басейнів у всьому світі.


Гідромасажні SPA басейни "HotSpring" є воістину шедевром людського творіння, якість цих басейнів перевірена часом і не викликає жодного сумніву. У цих басейнах присутнє все, що потрібно для відновлення організму - гаряча вода, масаж та чарівне відчуття невагомості.

СПА – басейни HotSpring мають унікальну трирівневу систему очищення води. Наявність срібної капсули дозволяє природним засобом очищати воду.

  • Потужний озонатор знищить будь-яку патогенну флору;
  • Фільтри останнього покоління «Три ікс» здатні відфільтрувати мікрочастинки розміром до 30 мікронів;
  • Енергозберігаючий насос, здатний працювати 24 години на добу, разом із трирівневою системою очищення дозволяють підтримувати практично кристальну чистоту води протягом півроку;
  • Безвідмовний титановий нагрівач СПА-басейну HotSpring, підтримує стабільною температуру води в діапазоні 26 – 40 градусів;
  • Досконала конструкція СПА – басейну HotSpring, завдяки термоізолюючій кришці та пінополіуретановій ізоляції дозволяє максимально знизити втрати тепла та електроенергії;
  • Великий об'єм води та ергономічні сидіння в СПА - басейні створюють відчуття невагомості, а зручне положення тіла у воді допомагає повністю розслабитися та збільшує ефективність гідромасажу;

     

Гідромасажні форсунки SPA басейну HotSpring®

Функція гідромасажу – у басейнах HotSpring®
забезпечується за допомогою гідрофорсунок:

MOTO-MASSAGE®  - революційна розробка Hotspring. Завдяки хвилеподібним рухомим потокам води, що імітують роботу масажиста, гідромасаж виходить глибоким і широким.

MOTO-MASSAGE® DX
– нове покоління форсунок MOTO-MASSAGE®. В основі роботи цих форсунок лежить дія двох гарячих потоків води, що синхронно, хвилеподібно рухаються вздовж хребта. Розгладжуються стомлені м'язи, вода швидко знімає втому та стрес.

SOOTHING SEVEN® - ще одна запатентована форсунка, присутня тільки в СПА – басейнах HotSpring®. Потужний потік води із форсунок Soothing Seven® створить тонізуючий ефект для плечового пояса та розслабить найширші м'язи спини. Завдяки спеціальному пристрою форсунок, повертаючи накладки, можна змінювати потужність водо-повітряного потоку.

JETSTREAM® - найпотужніший тип форсунок в СПА-басейнах HotSpring®. Ці форсунки спрямовують надзвичайно потужний потік води в зону гомілкостопу. Завдяки тому, що на стопах ніг знаходиться велика кількість акупунктурних точок, стимулюючий вплив води благотворно впливає на весь організм. Парне розташування форсунок JetStream®, у вашому СПА – басейні, утворює систему FootWell®. Деякі моделі СПА – басейнів використовують цю систему для масажу попереку. Змінюючи кут повороту накладок можна регулювати інтенсивність масажу, а поворотом сопла форсунки регулюється напрямок потоку.

FOOTWELL® - для забезпечення максимальної інтенсивності масажу ніг ступнів та максимального ефекту відновлення, СПА басейни HotSpring® застосовують гідромасажну систему FootWell® реалізовану на базі потужних форсунок JetStream®.

JET-CLUSTER ™ Система форсунок різного функціонального призначення та способу впливу, призначена для великого масажу плечового пояса та спини. М'який, але при цьому глибокий вплив на масажні зони, допомагає зняти напругу і втому, отримати заряд енергії.

QUARTET® - гідромасажна система, що складається з чотирьох форсунок Precision ® - (спрямований точковий вплив) - ефект подібний до додаткової пари рук, що легко розминають плечі та шию.

HYDROSTREAM® - забезпечує підвищену потужність напору води у Вашому СПА-басейні. Завдяки підвищеній потужності зростає ефективність гідромасажу. Регулюючи кут повороту накладок та сопла, регулюється інтенсивність та напрямок потоку води.

PRECISION® - прямоструминні та вихрові форсунки точкової, спрямованої дії. Дані форсунки в СПА-басейні розташовуються з урахуванням зон скупчення рефлекторних точок, завдяки чому м'яко і швидко знімають втому. Є можливість регулювати напрямок водного потоку.

ФОРСУНКИ НАПРЯМНОЇ ДІЇ – поділяються на два види: прямоструминні та вихрові. Завдяки своїй потужності ці форсунки дозволяють ефективно розминати напружені м'язи і сухожилля. У цьому типі форсунок, так само можливе регулювання потужності та спрямованості струменя води.

 

 

Відчуття гармонії …

Luminiscence®
Підсвічування СПА - Басейну невичерпне джерело створення гарного настрою. Поринайте в свої мрії в улюбленій палітрі колірних рішень (пропонується набір із шести різних кольорів). За своїм настроєм та бажанням Ви зможете налаштувати інтенсивність свічення підсвічування. Усі СПА басейни HotSpring® оснащені системою підсвічування.

Зовнішнє декоративне підсвічування Clarion® вигідно підкреслить елегантність СПА басейну у вечірній час.

SpAudio®
Відчуйте дотик музики прямо в басейні СПА. Ергономічна, вбудована музична система SpAudio® розроблена спеціально для гідромасажних СПА-басейнів HotSpring®. Пориньте в об'єм музичного простору та відчуйте чудове звучання кожною клітиною свого тіла!

BellaFontana™ та SoothingStream™
Барвистий танець води фонтанчика або джерельця в СПА - басейні HotSpring® допоможе Вам налаштуватися на хвилю розслаблення та розчинитись у своїх заповітних мріях.

Фонтанчик - BellaFontana™ - функціонує у вигляді трьох водних дуг, підсвічених різними кольорами із застосуванням технології HydroOptics™. Пристрій - SoothingStream™ імітує  маленьке дзюркотливе тім'ячко. Тепер Ви зможете насолоджуватись чудовим танцем води під час гідромасажного сеансу або відпочиваючи у спокійній воді.

 

Завантажити докладний PDF каталог SPA-басейнів HotSpring >>>

 

Фахівці компанії "Акватерм - Запоріжжя" врахують усі Ваші побажання та кваліфіковано допоможуть Вам у виборі SPA - Басейну, запропонують різні варіанти розмірів басейну, підберуть необхідний колір обшивки та чаші, порекомендують додаткове обладнання для "басейну Вашої мрії".