Басейни Зруби Сауни Каміни
м. Запоріжжя,
пр. Металургів, 21
Басейни Зруби Сауни Каміни
м. Запоріжжя,
пр. Металургів, 21
UKR
Пластикові чаші

Басейни з чашею зі скловолокна

Проєктування. Дизайн. Будівництво
Монтаж. Обслуговування
Компанія «Акватерм - Запоріжжя» пропонує послуги проєктування та будівництва пластикових басейнів (басейнів зі скловолокна).


Басейни з пластиковою чашею зі скловолокна, які пропонує компанія «Акватерм Запоріжжя» - це ексклюзивні басейни, які відповідають найвищим стандартам якості та екологічної безпеки. Технологія виготовлення басейнів зі скловолокна  дозволяє виготовити пластиковий басейн будь-якого розміру та форми. Всі обмеження обумовлені лише модельним рядом різних виробників.  

Скловолокно – штучне волокно циліндричної форми з гладкою поверхнею, що виготовляється шляхом витягування нитки із розплавленого скла. У такому вигляді скло виявляє невластиві для нього якості: не ламається, а натомість легко і без руйнування гнеться. Ця властивість дозволяє надавати волокну різної форми, у тому числі ткати з нього склотканину.

Зовнішній шар чаші зі скловолокна – виготовлений з пластику, міцність якого можна порівняти з гранітом. Наступний шар призначений для забезпечення еластичністі чаші. Він покликаний компенсувати деформації чаші, що виникають, в результаті невеликих зрушень і усадки грунту. Далі наносять шість шарів армованого склопластику, що забезпечують чаші загальну міцність.  Поверхня чаші є інертною, бактерицидною, гідрофобною, з нульовою проникністю.

 

Будівництво пластикового басейну в Запоріжжі

Як правило, установка басейну зі скловолокна займає 5-7 днів. Завдяки своїй пластичності та міцності, пластиковий басейн легко витримує багатотонний тиск води і не боїться впливу хімічних елементів, ультрафіолетових променів, а так само не великих рухів ґрунту.

Пластикові басейни виготовляються в заводських умовах за жорсткого контролю якості. У дорогих моделях поверхня пластикового басейну покривається гелькоутом, внаслідок чого є більш стійкою до навколишнього середовища, ідеально гладкою і не потребує додаткової обробки. .