Басейни Зруби Сауни Каміни
м. Запоріжжя,
пр. Металургів, 21
Басейни Зруби Сауни Каміни
м. Запоріжжя,
пр. Металургів, 21
UKR
Павільйони для басейнів

Павільйони для басейнів Запоріжжя

Проєктування. Дизайн. Будівництво
Монтаж. Обслуговування

Кліматичні умови України зумовлюють бажання людей мати у власному будинку басейн. Сучасний басейн є не тільки об'єктом, що підкреслює статус власника, але найчастіше це є необхідною умовою комфортного життя та відпочинку! Тільки уявіть, яке задоволення відчуває людина занурюючись спекотним днем ​​у криштальну прохолоду води. А радість дітей від купання в басейні описати взагалі неможливо…

Але тішити себе, купанням у басейні, можна не лише в теплу пору року. Навіщо обмежувати себе в задоволенні поплавати у басейні, тільки сонячним літнім днем? Достатньо встановити захисний павільйон для басейну та радість  спілкування з водою буде доступне практично цілий рік.

У теплу пору року павільйон для басейну дозволить захистити водну гладь від падаючого листя і комах, а у холодну пору, при спільному використанні системи опалення води, зробить процес купання приємним, навіть у мороз. Крім того, встановивши захисний павільйон, можна не переживати за маленьких дітей, що грають біля басейну.

 

Сучасні технології для вашого відпочинку

Захисний павільйон для басейну – це конструкція, виготовлена ​​з алюмінієвих профілів та полікарбонатних панелей. Полікарбонат – матеріал з досить високою світлопроникністю (до 82%) та дуже хорошими теплоізоляційними властивостями. Стільниковий полікарбонат, з якого виготовляються панелі для павільйонів, у 16 ​​разів легше за скло такої ж товщини, що робить його практично безальтернативним при виборі матеріалу захисного павільйону для басейну.

Крім іншого слід зазначити, що на зовнішню сторону полікарбонату наноситься шар ефективно поглинає UF – промені. Захист від ультрафіолету перешкоджає пожовтінню та зниженню міцності матеріалу, що дозволяє продовжити термін служби захисного павільйону для басейну. Окремо слід зазначити таку якість полікарбонату, як термопластичність, що дозволяє виконати конструкцію захисного накриття для басейну, практично будь-якої форми. Міцний та морозостійкий полікарбонат витримує тяжкість снігового покриву навіть у дуже снігові зими.

Полікарбонат відповідає найвищим вимогам пожежної безпеки, є самозагасаючим матеріалом і при горінні не виділяє отруйних речовин, а легкі нитки, утворені в процесі горіння, остигають, перш ніж потраплять на сусідні предмети.

Алюмінієвий профіль несучої конструкції павільйону басейну забезпечує міцність і легкість встановленого накриття. Алюмінієві конструкції можуть бути виконані в будь-якому кольорі згідно маркування каталогу RAL.

 

Павільйони для басейнів – надійно та комфортно  

Залежно від переваг господаря, захисний павільйон для басейну може бути як розсувним, так і стаціонарним.

При розсувному варіанті, окремі секції павільйону пересуваються по алюмінієвим напрямним, що дозволяє досить швидко закрити басейн у погану погоду. Висота захисного павільйону для басейну лежить у діапазоні від 0,7 до 4 м, а ширина від 2 до 9 м. Кількість секцій, з яких складається захисний павільйон, визначається довжиною басейну.

У стаціонарному варіанті павільйон є не тільки засобом захисту басейну, але і місцем відпочинку. Павільйон для басейну можна обладнати як зимовий сад, що додасть вашому будинку більшу вишуканість. Стаціонарний павільйон для басейну може прилаштовуватися до будинку або розташовуватися окремо. У конструкціях накриття такого типу слід передбачити можливість обігріву приміщення та води в холодну пору року.

Конструктивно, вхід у павільйони, може бути організований як з торцевої, так і збоку. Вхідна, торцева частина, як правило, виготовляється з ПВХ-тканини для дорогих моделей – із полікарбонату. Є можливість легко зняти вхідну, торцеву частину.

Басейн, закритий захисним павільйоном, має низку переваг:

  • знижуються теплові втрати при обігріві води та повітря, внаслідок чого відбувається суттєва економія електроенергії;
  • знижуються витрати, пов'язані з придбанням коштів, для очищення води та басейну;
  • здійснюється максимальний захист від кліматичного впливу на людей та басейн (паляче сонце, дощ, вітер, сніг);
  • зменшується витрата води за рахунок зменшення випаровування;
  • знижується ймовірність пошкодження басейну, особливо в зимовий період;
  • дитячі ігри біля басейну стають безпечними;
  • з'являється можливість використання басейну цілий рік.
Компанія «Акватерм» пропонує до встановлення такі моделі
захисних павільйонів для басейнів:
СТАНДАРТ, КОМФОРТ, ПРЕМІУМ.