Басейни Зруби Сауни Каміни
м. Запоріжжя,
пр. Металургів, 21
Басейни Зруби Сауни Каміни
м. Запоріжжя,
пр. Металургів, 21
UKR
Бортовий камінь - копінг

Бортовий камінь для басейну – копінговий камінь

Проєктування. Дизайн. Будівництво
Монтаж. Обслуговування
Логічним завершенням будівництва будь-якого басейну є процес декоративного оздоблення борту басейну, і цьому завершального етапу слід приділити особливу увагу. Перед матеріалами придатними для обробки борту басейну, поставлено непросте завдання: одночасно поєднання міцності та травмобезпеки, стійкості до УФ випромінювання, до низької та високої температури, частого намокання та висихання, протиковзання, але перш за все, це поєднання має гармонійно поєднати в собі функціональність та красу .

До основних функцій борту басейну можна віднести функції захисту від потрапляння всередину басейну бруду, пилу, дощових стоків та запобігання розплескування води під час користування басейном.

 

Хорошому басейну - найкращі борти

 

Як оздоблювальні матеріали для борту басейну можуть знайти своє застосування різні декоративні матеріали, на будь-який "смак і колір", але в будь-якій категорії є завжди свої лідери, і в нашому випадку це КОПІНГОВИЙ КАМІНЬ.
  

Відмінним вибором для оформлення бортів басейну по периметру стане штучний камінь КОПІНГ виробництва компанії "Акватерм".


Копінговий камінь для басейну має унікальні властивості, і зібрав у собі всю масу переваг та корисних властивостей декоративних оздоблювальних матеріалів, що застосовуються для обробки верхньої частини бортів басейну.      

 

Властивості та переваги копінгового каменю для басейну

 • чудовий декоративний елемент для будь-якого басейну
 • органічно гармонує в будь-якому дизайнерському рішенні оформлення басейну
 • можливе оздоблення борту басейну абсолютно будь-якої форми (модульний набір елементів)
 • має протиковзкі властивості, стає шорстким при намоканні
 • не має гострих граней (мінімальна травмонебезпека)          
 • копінговий камінь акумулює та підтримує температуру навколишнього середовища, при цьому під дією прямих сонячних променів сильно не нагрівається та зберігає комфортну для людини температуру навіть у дуже спекотні сонячні дні
 • бортове оздоблення басейну каменем копінг перешкоджає рясному виплескування та розбризкуванню води при пірнанні та утворенні хвиль (копінговий камінь нависає на 2-3 см всередину басейну), а та вода, яка пройшла захисний бар'єр каменю вже в басейн назад не повертається (камінь копінг має різну товщину по краях, така форма перешкоджає стіканню води з каменю в басейн), при цьому бруд і пил з бортів не змивається в басейн як під час експлуатації, так і під час дощу.  
 • копінг стійкий до температурних перепадів (морозостійкий 100-150 циклів)
 • застосовується як для басейнів відкритого, так і басейнів критого типу
 • копінг виготовляється з високоякісних, екологічно чистих матеріалів із застосуванням спеціальних добавок для збільшення міцності та морозостійкості
 • копінговий камінь не кришиться під час ударів і не вигоряє на сонці
 • бортовий камінь копінг має високу міцність на стиск (30-40 мпа) і низьке водопоглинанням (до 4%)Типи копінгового каменю:


Кожен басейн має свою індивідуальну форму, тому для оздоблення басейну декоративним каменем компанія "Акватерм" пропонує своїм клієнтам модульний бортовий камінь копіювання різної конфігурації.

Усі модулі (елементи) каменю копінг ідеально стикуються між собою під час монтажу (без припасування).

 

Фахівці компанії "Акватерм – Запоріжжя" оформлять борти Вашого басейну копінговим каменем на найвищому професійному рівні.

Сувора відповідність технології монтажу
бортового каменю гарантує Вам якість укладання та довговічність експлуатації бортів басейну, оформлених копінгом.

 

 

 

 

Технологія виробництва бортового каменю копінг

Технологія виробництва бортового каменю для басейну - копінгу захищена патентом на винахід № 36329А. Якість продукції, що виробляється компанією "Акватерм" підтверджується гігієнічним висновком (СЕС).

Базова рецептура виготовлення бортового каменю - копінг включає основні компоненти: мармурова крихта, білий цемент, пісок, вода, спеціальні добавки.

Колір бортового каменю (білий, бежевий, рожевий, сірий). Колір копінгу залежить від кольору мармурової крихти, що використовується в процесі виробництва бортового каменю.

З 2009 року нашою компанією освоєно нову технологію виробництва копінгу, яка дозволяє фарбувати поверхню бортового каменю в будь-якій колірній гамі, що імітує колір натуральних матеріалів декоративного оздоблення басейнів.
 


 

Декоративний камінь КОПІНГ застосовують не тільки для обробки бортів басейну, але й для оформлення пляжної зони та терас навколо басейну, сходів, бруківок, для доріжок, що підкреслює єдність архітектурних форм плавального комплексу та надає завершеного вигляду Вашому басейну.

 

 

  Маркування Тип елемента Маса елемента

АКП 250 елемент прямий 9,50 кг.

АКУВ 250 елемент кутовий внутрішній 9,50 кг.

АПП300 елемент прямий 10 кг.

АПУН 300 елемент кутовий внутрішній 10 кг.

АОП 400 елемент прямий 14 кг.

АОУН 400 елемент кутовий внутрішній 16,50 кг.

АПП500 елемент прямий 21 кг.

АПП 600 елемент прямий 27 кг.

АПУН 600 елемент кутовий внутрішній 29,50 кг.

* Вартість елементів декоративного бортового каменю - копінг уточнюйте у наших менеджерів

 

 

Декоративна тротуарна плитка


Для благоустрою прилеглої території басейну, прибудинкової території котеджу, оформлення садових доріжок, декоративного оформлення покриттів перед офісами, банками; компанія "Акватерм" - Запоріжжя пропонує тротуарну декоративну плитку різних форм і колірних рішень. Декоративна тротуарна плитка надасть Вашій ділянці охайного закінченого вигляду, гармонійно впишеться в загальний архітектурний стиль Ваших володінь.

Переваги декоративної плитки:

 • висока стійкість до механічного та хімічного впливу
 • висока стійкість до атмосферних впливів та температурних перепадів
 • тривалий термін експлуатації
 • оптимальний розмір для влаштування доріжок та замощення майданчиків
 • можливість багаторазового використання (легкий демонтаж без пошкодження)


Плитка декоративна тротуарна виготовляється за технологією вібролитва із застосуванням гнучких пластмасових форм, що дає можливість виробляти плитку різної геометричної форми з декоруванням поверхні виробу різноманітною фактурою. 

Тротуарна плитка представлена ​​широким вибором кольорової гами, висока якість мінеральних залізокислих пігментів забезпечує стійку насиченість кольору протягом усього періоду експлуатації декоративної плитки.

Для фарбування тротуарної плитки на виробництві застосовують пігменти в палітрі кольорів: білий, чорний, коричневий, жовтий.

 

  Розмір
Маркування
Тип елемента Маса елемента

АПШ 040

Плитка 400 х 400 х 25 мм.
крокрень 8,00 кг.

АПД 045

Плитка 450 х 450 х 25 мм.
 
дошка 12,00 кг.

АПГ 030

Плитка 300 х 300 х (20/25/35) мм.
гладка 6,00 кг.

АПК 001

Плитка «Мозаїка»
товщина 35 мм.
--- 28,00 кг. (6 шт)

АПДМ 002

Плитка «Морська піна»
315 х 315 х 35 мм.
--- 7 кг.

АБК

Бордюрний камінь. 210 х 500 х 40 мм.
Можливе виготовлення у різних кольорах
--- ---

 

На сайті компанії "Акватерм - Запоріжжя" представлені найпопулярніші та затребувані види декоративної плитки. Можливе виготовлення плитки в нестандартних варіантах на замовлення.* Вартість декоративної тротуарної плитки уточнюйте у наших менеджерів.