Басейни Зруби Сауни Каміни
м. Запоріжжя,
пр. Металургів, 21
Басейни Зруби Сауни Каміни
м. Запоріжжя,
пр. Металургів, 21
UKR
Дров'яна піч кам'янка

Дров'яна піч кам'янка для лазні та сауни

Проектування. Дизайн. Будівництво
Монтаж. Обслуговування

Як кажуть любителі банних традицій, пекти – це серце будь-якої лазні чи сауни. І це дійсно так, адже піч-кам'янка це найважливіший елемент парної кімнати сауни чи лазні, і до вибору печі потрібно підійти дуже серйозно та прийняти виважене рішення.

Для опалення лазні та сауни сьогодні застосовують два типи печей:
 

Багато "любителів попаритися" зупиняють свій вибір саме на дров'яних печах виробництва HARVIA. Такі печі вже довгі роки користуються. багато поціновувачів лазні та сауни, адже дров'яне опалення парної кімнати це свого роду класика. Та й потім, рідко хто залишиться байдужим до краси горіння вогню і заворожливим звукам потріскування деревини, що прогорає...

Дров'яні печі кам'яниці HARVIA зарекомендували себе як довговічні, надійні та безпечні печі середнього та преміум класу, що відповідає високій репутації виробника обладнання для лазень та саун - компанії  HARVIA.

Насамперед, потрібно розуміти, що пекти кам'янка для лазні та сауни має бути не тільки продуктивною по теплу, а насамперед дров'яна піч має бути безпечною та надійною. Розібравшись з надійністю та рівнем довіри до виробника, визначаємося з тепловою продуктивністю печі з розрахунку об'єму вашої парильної кімнати. Чим більший обсяг вашої парної кімнати, тим потужнішим Вам потрібна пекти кам'янка.


За розрахунками щодо продуктивності дров'яної печі краще звернутися до професіоналів своєї справи - фахівців Компанії "Акватерм" -Запоріжжя.

 

Купити дров'яну піч-кам'янку з вищезгаданих моделей дров'яних печей, а також димохід, камені для дров'яної печі, пароутворювачі, аксесуари та комплектуючих до печей, Ви можете  у фірмовому магазині компанії "Акватерм" - Запоріжжя.