Басейни Зруби Сауни Каміни
м. Запоріжжя,
пр. Металургів, 21
Басейни Зруби Сауни Каміни
м. Запоріжжя,
пр. Металургів, 21
UKR
Пульти та парогенератори

Встановлення пульта керування
для електричної кам'янки

Проєктування. Дизайн. Будівництво
Монтаж. Обслуговування

Пульти керування для електричної кам'янки


Пульт керування (блок керування) дозволяє здійснювати керування основним обладнанням (електричною кам'янкою) та додатковим обладнанням (парогенератор, освітлення, світлотерапія, вентиляція та ін.) не перебуваючи в приміщенні  парильної кімнати.

Пульт  управління електричною кам'яницею дозволить Вам заощаджувати свій час і швидко налаштувати обладнання парної кімнати бані (сауни) в необхідному Вам режимі. Параметри температури та вологості завжди будуть в заданому діапазоні в зазначений Вами час. Після повернення додому після важкого робочого дня на Вас чекатиме парна кімната, розігріта електрокам'янкою точно відповідно до заданих параметрів.

Пульт управління електричною каменкою - це чудове рішення для сучасної лазні та сауни. Тепер процеси створення мікроклімату будуть автоматизовані за допомогою блоку управління, заснованого на алгоритмах сучасних комп'ютерних технологій.

Різні моделі пультів управління  електрокамнекою мають свій індивідуальний функціональний потенціал та розраховані на певну потужність встановленого електрообладнання.  
 

Підібрати та купити пульт управління HARVIA для електричної кам'янки (електрокам'янки) Ви можете у фірмовому магазині компанії "Акватерм-Запоріжжя".