Басейни Зруби Сауни Каміни
м. Запоріжжя,
пр. Металургів, 21
Басейни Зруби Сауни Каміни
м. Запоріжжя,
пр. Металургів, 21
UKR
Лазні та сауни

Будівництво лазні під ключ

Сауни у Запоріжжі

Проєктування. Дизайн. Будівництво
Монтаж. Обслуговування
 
 
 
 

Будівництво сауни лазні під ключ

Ми будуємо – нас рекомендують


Ось уже більше ніж 21 років компанія "Акватерм" є безперечним лідером на ринку будівництва лазень та саун у Запоріжжі, хоча географія наших робіт не обмежується Запорізьким регіоном та зустріти зведені нами об'єкти можна по всій території України. Командою наших спеціалістів накопичено величезний досвід будівництва саун та лазень “під ключ” за типовими та індивідуальними проєктами будь-якого масштабу та рівня складності.

бані сауни в Запоріжжі

 


У суєті напруженого життя сучасних мегаполісів, усі ми мріємо час від часу відірватися від повсякденних турбот та повноцінно відпочити.
 

Звичайно, підсвідомо нас тягне туди, де ми можемо у теплій та розслаблюючій обстановці (лежачи на розігрітій полиці, вдихаючи чарівні аромати березового листя та дерева) відновити свої сили, очистити  організм, повернути своєму тілу здоровий дух… І немає нічого кращого, ніж зробити це у власній лазні, парній чи сауні, де Ви можете створити саме ту атмосферу комфорту, яка ідеально підходить саме Вам.

 

Яку лазню зводити?

Існує достатня кількість різновидів лазень та саун. Кожен вид лазень має свою історію, конструктивні особливості, індивідуальні параметри температури та вологості.

Так, яку лазню вибрати? Яку сауну збудувати? Ось у чому питання …
 
Відповідь на це питання буде у кожного своя. Адже рішення залежить від індивідуальних уподобань та культурних традицій спільності людей, де виросла людина, адже у кожного з нас свої уявлення про «ідеальну лазню».

Щоб зробити правильний вибір, Вам необхідно замислитися і відповісти собі:

- Що ви хочете отримати від Вашої лазні, сауни, парної?
- Який температурний режим та пара (вологість) будуть для Вас комфортними?
- Який бюджет Ви готові на це виділити?

І Ви отримаєте відповідь на своє найголовніше питання: "Яку будувати лазню?"


 

Хто будуватиме лазню?

А відповідь на питання "Хто побудує лазню у Запоріжжі?" очевидний -
"тільки професіонал своєї справи",
ким і є колектив Компанії "Акватерм" - Запоріжжя.

 

Ми будуємо - нам довіряють

 

Як і про будь-яку людину потрібно судити не за його словами, а лише за її справами, так і про нашу компетенцію можна судити за готовими об'єктами, ознайомившись із ними у розділі сайту
"Наші роботи".


Сучасні тенденції активного розвитку індивідуального будівництва бань (саун) в Україні, це відродження стародавніх традицій банної культури різних народів СВІТУ! Головною умовою пізнання всіх принад походу в справжню російську лазню, турецький хамам, римську лазню або класичну фінську сауну  є саме професійне будівництво лазні (сауни) - у суворій відповідності до всіх правил зведення конструкції (тепло-і паро-ізоляція, вентиляція, димохід, обладнання опаленняпароутворення та ін.). Найменші неточності на етапі проєктування та під час будівництва лазні з часом можуть призвести до незворотних наслідків та серйозних проблем під час експлуатації Вашої лазні.

Будівництво по-справжньому гарної лазні (сауни) - досить трудомісткий і технічно складний процес, що потребує професійного підходу. Кваліфіковані інженери та дизайнери, хороша матеріально-технічна база, великий досвід у галузі будівництва лазень – ось ключові складові успіху нашої компанії.

бані в Запоріжжі

Що ми можемо запропонувати своїм клієнтам:
 

  • багаторічний досвід;
  • прозорі ціни;
  • гарантія високої якості;
  • суворе дотримання термінів будівництва;
  • працюємо безпосередньо з постачальниками;
  • використовуємо лише якісне обладнання;
  • виконуємо проєкти будь-якої складності;
  • індивідуальний підхід до кожного клієнта;
  • постійно удосконалюємо технології будівництва.
Компанія "Акватерм" свого роду знак якості на ринку будівництва саун та лазень у Запоріжжі, що є гарантією виконання будь-якого реалізованого нами проєкту.

Більш ніж 21 річний стаж роботи на ринку будівництва та обробки саун та лазень, дав можливість фахівцям компанії «Акватерм - Запоріжжя» не тільки нагромадити величезний досвід роботи, а й запровадити чимало власних ноу-хау та індивідуальних розробок. За час своєї діяльності ми пройшли довгий та успішний шлях розвитку від "першопрохідників" до рівня "лідерів" на своєму ринку в галузі професійного будівництва та оздоблення лазні (сауни).

Співробітники компанії «Акватерм» регулярно відвідують майстер-класи та тренінги провідних майстрів Європи, знайомляться з новітніми технологіями та з сучасними матеріалами оздоблення, удосконалюють свої професійні навички та розширюють свій особистий кругозір.

Все це дає нам можливість утримувати позиції лідера, підтримувати високі стандарти якості, і зробити кожен наш проєкт індивідуальним. Будь то російська лазня, турецький Хамам, римська лазня, фінська сауна або інфрачервона сауна, що відповідає виключно персональним запитам та вимогам замовника. Єдине, що буде спільним з іншими нашими проєктами – це високий рівень безпеки, рівень комфорту, і звичайно, бездоганна якість на довгі роки.

 

 

Оздоблення лазні - сауни

Якщо будівля банного комплексу вже готова, і є приміщення для "водних процедур" та "парна кімната",  Вас не влаштовують з тих чи інших причин, у цьому випадку ми зможемо допомогти Вам з обробкою лазні (сауни). Компанія "Акватерм-Запоріжжя" використовує у своїй роботі лише високоякісні оздоблювальні матеріали виключно від перевірених виробників.

Наші фахівці врахують усі Ваші побажання щодо оформлення та внутрішнього оздоблення сауни (бані). І нові приміщення банного комплексу засяють "новими фарбами", гармонійно вписуючись в загальний стиль Вашого будинку, і нікому навіть на думку не спаде, що в інтер'єрів сауни та садиби можуть бути різні автори.
 

З легкою парою, Господа!