Басейни Зруби Сауни Каміни
м. Запоріжжя,
пр. Металургів, 21
Басейни Зруби Сауни Каміни
м. Запоріжжя,
пр. Металургів, 21
UKR
Альтанки з дерева

Будівництво дерев'яних альтанок

Проєктування. Дизайн. Будівництво
Монтаж. Обслуговування

Садові дерев'яні альтанки

Ось уже багато століть дерев'яна альтанка є найбільш затребуваним елементом приватних заміських володінь. У сьогоденні популярність садової альтанки з дерева, комбінованої з іншими природними матеріалами (камінь, ковані елементи) стрімко набирає обертів при облаштуванні приватних домоволодінь.
 

Вирішили обладнати присадибну ділянку "райським" куточком?

 

Дерев'яна альтанка від компанії "Акватерм - Запоріжжя" стане справжньою окрасою будь-якої ділянки прибудинкової території та надзвичайно виразним елементом загального ансамблю садового чи паркового дизайну.

Компанія «Акватерм» пропонує послуги: проєктування та будівництво
дерев'яної альтанки "під ключ" у Запоріжжі у найкращих традиціях національної культури.


Садові Альтанки та садові павільйони стоять окремо або прибудовані некапітальні будівлі під дахом, як правило, відкриті з усіх боків. Альтанка забезпечує постійну тінь, укриття від дощу та прямих сонячних променів у затишній атмосфері своїх кордонів.


Садова альтанка створює неповторне відчуття захищеності від зовнішнього світу. У альтанці можна побути наодинці і насолодитися моментом спілкування з рідними, приймати гостей, влаштовувати галасливе застілля та відпочивати після трудових буднів, почитати улюблену книгу, і нарешті просто милуватися своїм садом.

Вибір місця для встановлення альтанки в першу чергу обумовлений найвигіднішим кутом огляду землеволодіння та прекрасного виду садових угідь.  
 

Ваші ідеї + Наша майстерність та досвідАльтанки з дерева

Як би не здавалося простим і невигадливим зведення альтанки, цим мають займатися професіонали. Перш ніж розпочинати будівництво садової альтанки з дерева необхідно визначити співвідношення всіх складових заміської ділянки, врахувати всі фактори, що визначають форму, розмір, матеріали та місце розташування Вашої майбутньої альтанки, яка має бути пропорційна дому та гармонійно вписатися в композицію ділянки.
 

При будівництві садових альтанок, як правило, вважають за краще використовувати традиційні для таких споруд матеріали: сухий будівельний брус, блокхаус і оциліндрований брус - кругляк. Такий варіант виконання альтанки з дерева максимально наблизить Вас до природи живої природи. Також слід зазначити, що деревина універсальний матеріал і абсолютно гармонійно впишеться в будь-який ландшафтний стиль Вашої ділянки.


Але час не стоїть на місці, і сучасні технології будівництва дозволяють сьогодні втілювати в реальність будь-які сміливі ідеї технічної та дизайнерської думки наших клієнтів, які є справжніми витворами мистецтва.
 

При будівництві альтанок ми не обмежуємо себе і наших Замовників шаблонними проєктами та використанням лише традиційних матеріалів – дерева.

Приклади дерев'яних альтанок >>>Садові альтанки в Запоріжжі від Компанії "Акватерм"

Садові альтанки з натуральних матеріалів - дерева, комбінованого з кованими з металу елементами (виконаними за спецзамовленням) та природного каменю, природно та гармонійно впишуться у загальну композицію Вашої присадибної ділянки.
 

Ексклюзив - від проєкту до об'єкта

Ескіз проєкту альтанки з дерева

 

Не варто перейматися тим, що Ваша альтанка буде органічно узгоджена зі стилем основних будівель і гармонійно впишеться в декор вже оформленої присадибної ділянки. Відкиньте всі сумніви та довіртеся фахівцям компанії "Акватерм - Запоріжжя".

Дивитись наші роботи >>>


Наші дизайнери підготують для Вас індивідуальний проєкт дерев'яної альтанки з урахуванням усіх деталей оточення. Іншими словами, ми розробимо індивідуальнийдизайн альтанки, реалізований у 3D моделі спеціально для Вашої ділянки, з урахуванням усіх його особливостей, стилю та рельєфу. Природно, при розробці проєкту будуть враховані всі Ваші уподобання та побажання щодо зовнішнього вигляду та матеріалів декору альтанки.

3D модель альтанки має величезну перевагу перед статичним зображенням макета або ескізу. 3D модель альтанки динамічна, і дає можливість розглянути всі деталі конструкції альтанки та її зовнішній вигляд з усіх боків, що надає повне уявлення про майбутній об'єкт.
 

Дивитись наші роботи >>>